Spedzanie czasu na rowerze :D

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez m1ras » 2 lip 2014, 18:32 Spedzanie czasu na rowerze :D

Siemanko. Poszukuje ludzi ktorzy chetnie spedzaja czas na rowerze ;) Smiganie po kanalach, parkach ale z mila checia jakies dalsze wyprawy w weeked :)
Czekam na jakies propozycje o ile pogoda pozwala to z wieczorka smigam codziennie odkad posiadam rower ;)

m1ras
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 lut 2014, 12:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 2 lip 2014, 22:43 Re: Spedzanie czasu na rowerze :D

Ja tak że co dzień robię kilka mil,ale jak pogoda pozwala w sobotę i niedziele są to nie kiedy wycieczki rowerowe cało dniowe głównie kanały parki.Mieszkam w Dudley masz ochotę możemy zrobić małą wycieczkę.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez m1ras » 3 lip 2014, 17:14 Re: Spedzanie czasu na rowerze :D

Mozna pomyslec nad niedziela ? bo w sobote sa mecze :) ale jak narazie prognoza pogody nie jest najlepsza :/

m1ras
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 15 lut 2014, 12:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez susamuru » 14 lip 2014, 19:28 Re: Spedzanie czasu na rowerze :D

Z chęcią pośmigam z kimś na rowerku :) Formę mam dosyć dobrą, ale lubię inteligentnie, by nie tracić za wiele czasu - np. dojechać gdzieś pociągiem i tam pojeździć :) Jakie miejsca macie na myśli? Ja mieszkam w Solihull. W Dudley w sumie nigdy nie byłem.

susamuru
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 38
Dołączył: 15 maja 2014, 23:19
Lokalizacja: Solihull/Poznań, Suwałki
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 15 lip 2014, 00:49 Re: Spedzanie czasu na rowerze :D

Dołączam się do chętnych, jednak dopiero w sierpniu znajdę czas na wspólne eskapady :)
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez turbovomiter » 18 wrz 2014, 00:29 Re: Spedzanie czasu na rowerze :D

Jazda na weekendzie. Jest ktoś chetny wybrać się do cannok chase, malvern hill albo gdzie kolwiek, co by pojeździć na rowerze ??
TurboVomiter
Avatar użytkownika
turbovomiter
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 39
Dołączył: 28 lut 2011, 21:07
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA