Love Your Postcode - czy to dobra agencja? Opinie.

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez KotkiDwa » 30 mar 2013, 15:46 Love Your Postcode - czy to dobra agencja? Opinie.

Witam. Mamy zamiar z chlpakiem wynajac chate gdzies na West Bromie, albo Tiptonie. Rozgladamy sie za roznymi domami. Znalezlismy cos co nam sie podoba w agencji wspomnianej w tytule. Tylko niewiele o niej wiemy. Warto?
Wiadomo, roznie bywa z agencjami, landlordami. A obecnie mamy problemy z landlordem :(.
Moze ktos od nich wynajmuje i moze cos powiedziec?
Bedziemy bardzo wdzieczni :*.

KotkiDwa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 mar 2013, 15:33
Reputacja: 0
Neutralny

Hej. Nie znam tej agencji, ale moja koleżanka wynajmowała kiedyś flata przez agencje Parker Rose http://www.parkerrose.co.uk/index.php i była zadowolona.

Jeśli masz problem z landlordem to warto przejść się do councilu, oni szybko załatwiają takie sprawy. Podaje linki z informacji na temat jakie prawa i obowiązki mają wynajmujący i co możesz zrobić jak masz problem z landlordem:
http://www.nidirect.gov.uk/problems-wit ... l-can-help

www.adviceguide.org.uk/england/housing_ ... enting.htm

Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Witam serdecznie

Jestem ich klientem i powiem tak... jeśli szukacie czegoś na west brom to faktycznie mają tam trochę chat do wynajęcia ale system z bezzwrotną kaucją jest średnio opłacalny. Nie wiem czy już się czegoś dowiedzieliście w tej kwestii. Polega to na tym, że depozyt (oni to nazywają po swojemu) jest trochę niższy (około Ł100) ale nie możesz go odzyskać tylko płacisz raz i w przypadku zmiany chaty na inną masz to z głowy. Tak przywiązują do siebie klienta z perspektywy czasu uważam, że lepiej dopłacić ale mieć możliwość odzyskania depozytu. Chwalą się promocjami na opłaty administracyjne a konkretniej zwolnieniem z niej w przypadku gdy wynajmujący są osobami pracującymi ale to przynajmniej w moim przypadku była czysta abstrakcja. Mało tego gdy brałem kolejne mieszkanie musiałem to ponownie zapłacić jest to kwota nie całe 200F - wg. mnie niezbyt to w porządku. Jeśli chodzi o załatwienie formalności to można to zrobić po polsku z Panem Wojtkiem kontakt jest na ich stronie jednak potem już jeśli są jakieś problemy to obsługa jest anglojęzyczna. W przypadku chaty z czynszem 570F na dzień dobry trzeba mieć około 1200F żeby się wprowadzić w tym jest pierwszy miesiąc czynszu oczywiście w bardziej powszechnych agencjach typu Dixons z reguły te koszta są wyższe. Podsumowując poważnie zastanowiłbym się gdybym miał ponownie skorzystać z ich usług ale to już wasza decyzja, może ktoś ma przyjemniejsze doświadczenia z nimi. Pozdrawiam i jak macie jeszce jakieś pytania to chętnie odpowiem ;-)
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

Dziekuje bardzo za odpowiedzi.
Nikt wiecej nie mial do czynienia z ta agencja? Myslalam ze jest bardzo popularna wsrod polakow.
Bezzwrotne kaucje i dziwne oplaty brzma troche lewo. Jeszcze sie powaznie zastanowimy. W sumie nia mamy jaiegos strasznego cisnienia. Moze znajdziemy domek ktory nas zadowoli wi innej agencji.

KotkiDwa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 mar 2013, 15:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mack » 30 wrz 2014, 11:49 Re: Love Your Postcode - czy to dobra agencja? Opinie.

Troche odkopuje temat. Stanowczo ODRADZAM. Wynajalem od nich domek, po 2 miesiacach przyszla dziewczyna z agencjii zrobic zdjecia I zaraz wystawili dom na sprzedaz :D , tlumaczyl mi ze to w celach marketingowych. Po roku przedluzylem kontrakt na nastepny rok (do lipca 2015) Wczoraj zadzwonil do mnie sam szef I powiedzial mi ze dom zostal sprzedany I mam TYDZIEN na wyprowadzke, przy tym bazczelnie klamal ze informowal mnie miesiac wczesniej :D . Oferuja jakies zagrzybiale nory I nie mam zamiaru wspolpracowac z nimi wiecej a robilem im certyfikaty gazowe. Lepiej zaplacic troche wiecej I szukac mieszkan przez sprawdzone agencje niz kusic sie na ich ''dobre'' ceny I obsluge. NIE POLECAM

Mack
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 30 kwi 2010, 12:57
Lokalizacja: sam nie wiem
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE