No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 9 wrz 2006, 22:29 No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Witam wszystkich

Podobno jest nas sporo w Birmingham. Dzis wszedlem do restauracji i spotkalem dziewczyne i kumpla z mojego miasta (pozdrawiam przy okazji ;) ). Podobno jest tu nas wiecej, wiec nie bac sie i przyznawac :) mozna by jakies piwo zorganizowac, lub przynajmniej wystawic wspolna reprezentacje na nastepne spotkanie forumowiczow.

Ja mieszkalem na Armii Krajowej, chodzilem do jedynki (rocznik 1978), potem liceum handlowe na gdanskiej. najczesciej mozna mnie bylo spotkac w 13nastce i na boisku do kosza na zatoce.

Pozdrawiam i czekam na odzew!
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kris » 10 wrz 2006, 09:59 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Witam wiec ja sie przyznaje tez jestem z Braniewa , zreszta sam o tym wiesz wkacu to mnie spotkales w restauracji :wink: ja mieszkalem na koloni wojskowej

kris
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 46
Dołączył: 5 cze 2006, 12:11
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 16 wrz 2006, 19:55 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

witam, 26 lat mieszkalem w braniewku :smile: niby zle nie bylo ale szybko raczej nie wroce

pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 16 wrz 2006, 22:32 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

No to jest nas trzech.

Zastanawiam sie ile osob z mojego, jakby nie bylo malego, miasteczka jest w Bham? Podobno sporo. Ja sam spotkalem osobiscie jak na razie szesc. nie licze Tamworth, bo tam mieszka cala ekipa :)

pozdro
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 17 wrz 2006, 17:21 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

uu ja nie wiem gdzie jest ta miejscowosc :)
chyba sie nie pisze w tego posta :mrgreen:
pozdrawiam!!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 18 wrz 2006, 21:34 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

No wiesz co, nawet bys sie nie przyznawal :mrgreen:

Ale wcale sie nie dziwie, z reguly ludzie mowia: "to tam nad morzem??" a jak juz wiedza, to ze kolo Fromborka :)

A Braniewo jest tutaj - http://tinyurl.com/qxssl
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kielec » 6 lis 2006, 12:37 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Ja jestem z Braniewa :P

Kielec
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył: 6 lis 2006, 12:30
Lokalizacja: Braniewo
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 6 lis 2006, 20:21 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Kielec napisał(a):Ja jestem z Braniewa :P


Siemanko. No i nie wiem czy sie cieszyc, ze az tylu nas tutaj. A tak BTW, to sam tu przyjechales? bo po wieku wnioskuje ze chyba raczej z rodzicami :)

pozdro
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kielec » 13 lis 2006, 10:41 Re: No dobra, to kto tu jest z Braniewa?? :)

Nom z rodzicami, a ty ile masz lat?

Kielec
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 35
Dołączył: 6 lis 2006, 12:30
Lokalizacja: Braniewo
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE