Poszukiwany drugi koniec liny !

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez rObErT.R. » 7 paź 2011, 11:38 Poszukiwany drugi koniec liny !

Tak jak w temacie poszukuje osoby na drugi koniec liny z Birmingham, okolic a najlepiej ze Stratford.
Avatar użytkownika
rObErT.R.
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączył: 20 wrz 2011, 14:54
Lokalizacja: Acocks Green Bir
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 28 lut 2012, 19:34 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

nadal poszukujesz kogos? jesli chodzi o wspinanie to tutaj jest kilka osob ktore sie wspinaja
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poryf » 3 maja 2013, 11:36 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Hej,

jestem zainteresowany wspólnym wspinaniem ścianki/skałki.
Avatar użytkownika
poryf
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 paź 2012, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rObErT.R. » 8 maja 2013, 19:17 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

No chetnie bym zbadal jakies okoliczne skalki skoro sie piszesz, zwlaszcza ze cieply czas nastal. Tylko powiedz chlopie masz jakas line, bo moja zjadlo i tylko jaskiniowa mi zostala, no chyba ze po jaskiniach smigasz i masz do tego zelastwo?!
Avatar użytkownika
rObErT.R.
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączył: 20 wrz 2011, 14:54
Lokalizacja: Acocks Green Bir
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 11 maja 2013, 09:31 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Witam. Tutaj jest kilka osob, ktore sie wspinaja i jezdzimy na wypady jak jest tylko pogoda nastepny planujemy na koniec Maja do Walli na dwa dni wiec jak cos to na priv.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez alibaba12 » 14 sty 2014, 21:18 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Wspinacie sie jeszcze??szukam fajnej ekipy do wspinaczki.Pozdrawiam
Avatar użytkownika
alibaba12
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 sty 2014, 22:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 15 sty 2014, 13:44 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

sprawdz skrzynke bo odpowiedzialem na Twoja widomosc i zostawilem namiary
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rObErT.R. » 14 wrz 2014, 08:38 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Niedawno przeprowadzilem sie do Birmingham, co zdecydowanie ulatwilo mi dostem do moich ukochanych centrow rozrywki, ktorymi sa sciany wspinaczkowe. Kilkakrotnie przed przeprowadzka bywalem w RedPoint (swietne miejsce), lecz teraz zdecydowanie blizej mam do Creation Climbing Centre, lecz nie znam tam NIKOGO z polskich wspinaczy, wiec jezeli ktos z was wspinacze przeczyta ten post i chcialby wspolnie wyskoczyc do Creation prosze o kontakt.
Jest niedziela, forma w normie, wiec tak czy inaczej wybieram sie do Creation.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
rObErT.R.
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 39
Dołączył: 20 wrz 2011, 14:54
Lokalizacja: Acocks Green Bir
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Pauzad » 6 paź 2014, 18:58 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Heyo,

Chętnie się powspinam, także jeżeli są zainteresowani stałym wspinaniem, to proszę o wiadomość na priv;-)

Dodano: -- 6 paź 2014, 19:03 --

Heyo,

Podpinam się do tematu, jeżeli ktoś chce się regularnie wspinać to poproszę o informację;-)

Pauzad
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 6 paź 2014, 18:47
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 paź 2014, 01:07 Re: Poszukiwany drugi koniec liny !

Hej

Wspinam sie regularnie 3 razy w tygodniu mam kilku osobowa zgrana ekipę. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć to proszę pisać na pw.
Interesuje mnie kontakt tylko z konkretnymi osobami nie wspinaczami- gadaczami, którzy wchodząc w drogę 3-4 "na wedke" trzęsą sie ze strachu, dla których noc w namiocie przy -20 nie bedzie stanowiła problemu. Ja traktuje panel tylko jako trening, a interesuje mnie wspinaczka w plenerze i w każdej wolnej chwili uciekam z miasta.

Dodano: -- 17 lip 2017, o 13:36 --

Szukam osoby, która ma chęci i czas wspinać się regularnie (wyjazd minimum dwa razy w miesiącu na skałki mam tu na myśli weekend) mój aktualny poziom to 6a-6b jesli ktoś wspina się na niższym poziomie nie jest to dla mnie problemem ważne, żeby była ochota jeździć w plener. Jeśli jest chętna osoba, która wspina się lepiej ode mnie nie ma aktualnie partnera i nie będzie jej przeszkadzać, że jestem słabszy od niej to zapraszam do kontaktu, a może jest ktoś kto ma już swoją grupę i chciał by mnie przygarnąć do swojej paczki?
Pozdrawiam

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA

cron