Podróże, ale gdzie?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez DD » 29 wrz 2008, 11:35 hmm

no tez tez... niczego sobie Honk Kong jest ale tam jest tez troche brudniej. A Singapur, jak namalowany w Photoshopie.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 29 wrz 2008, 11:56 Re: Podróże, ale gdzie?

To fakt Singapur jest czyściutki chociaż na dzielnicy Little India syf jak w Birmingham.
Hong Kong może nie należy do najczyściejszych(chociaż w porównaniu do Birmingham jest czyściutki) ale według mnie jest o wiele ciekawszy, tętniący życiem, ekstremalne budowle , a nocny widok na miasto jest po prostu niesamowity.
Oczywiscie każdy wybierze to co lubi ja naprawdę oba miasta sobie wyobrażałem inaczej i się troszkę zawiodłem jak zobaczyłem je w rzeczywistości.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 30 wrz 2008, 12:54 Re: Podróże, ale gdzie?

Adam napisał(a):
DjXeed napisał(a):Singapur

DD napisał(a):Singapur

Co wy z tym Singapurem przeciez tam nic nie ma oprucz shopingu :razz:


Polecam zdjecia, najczystsze panstwo-miasto na swiecie, no i szczuple azjatki ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 30 wrz 2008, 22:51 Re: Podróże, ale gdzie?

Tak ja też bardzo chciał bym zobaczyć Singapur bo poza tym że czysty to jest jeszcze bezpieczny.Do tego w Singapurze są przesiadki do Sydney a to miejsce ,o którym marzę.
Może pewnego dnia :roll:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez justa111 » 18 paź 2014, 20:38 Re: Podróże, ale gdzie?

mam pytanko czy ktos orientuje sie jaka jest pogoda w maju na Zante (kalamaki) ????

justa111
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 12 kwi 2014, 18:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez edytasoul » 29 paź 2014, 17:25 Re: Podróże, ale gdzie?

Jesli moge sie przylaczyc do tematu to polecam Portugalię,piękne plaże świetni ludzie i pyszne jedzonko no i oczywiscie jest co zwiedzac i gdzie imprezowac...kazdy znajdzie cos dla sieb
Avatar użytkownika
edytasoul
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 44
Dołączyła: 29 paź 2014, 16:49
Lokalizacja: UK
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 paź 2014, 21:21 Re: Podróże, ale gdzie?

justa111 napisał(a):mam pytanko czy ktos orientuje sie jaka jest pogoda w maju na Zante (kalamaki) ????


Tu znajdziesz wiadomości na temat pogodyhttp://www.worldweatheronline.com ... os/GR.aspx . Polecam Zakhyntos jak najbardziej, piękna wyspa. Kalamaki fajne kameralne miasteczko, choć nic w nim się nie dzieje. Udanego urlopu :). My zakochaliśmy się w Zakhyntosie i napewno tam jeszcze wrócimy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK