Szukam znajomych z Tipton

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez Mama Muminka » 2 cze 2014, 15:41 Szukam znajomych z Tipton

TO tak, przeprowadziłam się tutaj z męzem i synkiem jakies 3 miesiace temu. Jak do tej pory nikogo nie poznałam;( słyszałam nie raz polaków na ulicach ale jak zagadac??? .... wiadomo każdy rodak pomyśli ze desperatka ze mnie szukająca na siłe znajomości. A raczej spokojny ze mnie człowiek więc brylowanie po pabach i kanjpach skończyło się dla mnie jak załóżyłam obrączkę na ręke. Mam synka 2 letniego i razem z nim siędze większośc czasu w domu. Myśle ze fajnie było by spotkac sie od czasu do czasu z kimś "normalnym", wyskoczyć razem na zakupy pójśc na kawę, jak człowiek. Łapię się też na tym ze każdy dzień jest taki sam, jesli ktos ma tak samo prosze o kontakt, bo co dwie głowy to nie jedna.

Mama Muminka
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 24 mar 2014, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dana79 » 3 cze 2014, 09:31 Re: Szukam znajomych z Tipton

Czesc:) my od 3 miesiecy nie mieszkamy na titonie co prawda ale mamy duzo wspolnego nasz syn ma prawie 2 lata i tez szukamy normalnych znajomych.

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mama Muminka » 3 cze 2014, 14:56 Re: Szukam znajomych z Tipton

hej w takim razie koniecznie musimy sie zapoznac. Gdzie teraz mieszkasz? Mam nadzieję ze nie daleko. Mój e-mail jupr1984@wp.pl

Mama Muminka
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 24 mar 2014, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 4 cze 2014, 13:29 Re: Szukam znajomych z Tipton

hej niewiem w jakiej czesci tiptonu mieszkasz ale jesli chcialbys wyjsc gdzies z dzieckiem to w piatek w glebefields school w kazdy piatek jest playgroup :grin:

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mama Muminka » 4 cze 2014, 15:55 Re: Szukam znajomych z Tipton

Do tej szkoły mam 1,5 mili z tego co sprawdzałam. A mozesz napisac cos wiecej o tych spotkaniach? W sumie z dzieciem byłam w kilku takich miejscach ale jakos zadne mi nie spodobało się na tyle by chodzic tam regularnie.

Mama Muminka
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 24 mar 2014, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 4 cze 2014, 18:09 Re: Szukam znajomych z Tipton

play groupa zaczyna sie o 9.30 do 11.najpierw dzieci bawia sie zabawkami maluja ,rysuja kto co lubi pozniej jest czas na porzadki nastepnie czas na maly poczestunek przewaznie sa to owoce warzywa na koniec spiewamy piosenki

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anianowysacz » 10 gru 2014, 08:41 Re: Szukam znajomych z Tipton

witam w niedziele przeprowadzam sie z dziecmi do tipton szukam informacji o szkole dla syna 8 letniego i corci 3,5 bedziemy mieszkac w oklicach asdy i lidla i chyba tez wielkiego mostu jak to mowia gdzie najlepie do skzloy zapisac zeby rowniez byly jakies polskie dzieci bo poczatki jak to bywa bywaja trudne prosze o info na emaila ankaa171@wp.pl bardzo prosze o pomoc

anianowysacz
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 23 cze 2013, 10:38
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE