Egipt last minute, ceny

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

PostNapisane przez Guest » 9 maja 2013, 20:32 Egipt last minute, ceny

Jak już wspominałem w innym dziale wyjeżdżam z PL do UK za kilka dni.
Często odwiedzam Egipt bo uwielbiam nurkować. Oczywiście wyszukuję jakiś ofert last minute
i z doświadczenia wiem że najtańsze są na początku grudnia i w połowie maja czyli właśnie się zaczynają. Oferty są już od 800 zł za 3* hotele do 1500 zł za 5* w wersji all inclusive.
Z tego co słyszałem (ktoś mi mówił) że z UK można jeszcze taniej ale ..... przeglądałem właśnie oferty i ceny zaczynają się od 450 GBP. Strasznie mnie to zmartwiło i zastanawiam się czy ktoś mnie w błąd nie wprowadził. Dla mnie to mega ważne jak jest naprawdę. Nawet miałem w maju lecieć ponurkować ale wyjazd do UK niestety nie pozwala ani finansowo ani czasowo.
Czy ktoś się orientuje jak to jest z tymi cenami ?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 9 maja 2013, 21:35 Re: Egipt last minute, ceny

Nie nurkuje ale na jednym ze spotkań forum dwóch kolegów rozmawiało o nurkowaniu słyszałem że gdzieś tam byli,to i na pewno nie zakończyli na jednej wyprawie może się wypowiedzą tu albo poznasz ich osobiście jak przybędziesz a w grupie razniej i zawsze ktoś gdzieś coś znajdzie w ofertach.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 9 maja 2013, 22:07 Re: Egipt last minute, ceny

Hej, dzięki za info.
Jasne że w grupie raźniej i mam nadzieję, że w UK poznam ludzi z którymi będę mógł wyskoczyć.
Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez vanilia » 10 maja 2013, 09:49 Re: Egipt last minute, ceny

mrowek, to zależy gdzie szukasz, jest mnóstwo stron z wakacjami i ceny naprawdę potrafią być różne od ok 100-200f mniej lub więcej.

Poszukaj na http://www.hotels4u.com - tu masz same hotele i wychodzą najtaniej, lot zawsze bezpośrednio u przewoźnika jest najtaniej, my np wzieliśmy z Thomasa Cooka.

http://www.onthebeach/

Aha i pamiętaj, że wakacje warto wykupywać zawsze do końca stycznia, wtedy są najlepsze oferty, albo tzw last minute. Nasze wakacje teraz kosztowałyby nas o 300f więcej, ale na szczęście kupiliśmy je w styczniu i bardzo mnie to cieszy. Jak lubisz nurkować to ponoć Zante jest jedną z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Takie bynajmniej słyszałam opinie. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez marcy5 » 13 sty 2015, 08:59 Re: Egipt last minute, ceny

Ja jeszcze jak w Polsce byłam, to wyjeżdżałam do Egiptu za 1000 zł na wycieczkę all inclusive w czerwcu. To była oferta z biura ********, tyle tylko, że zarezerwowana kilka miesięcy wcześniej w promocji first minute. I w hotelu był naprawdę dobry standard, a także sporo atrakcji. Widziałam, że później ten wyjazd kosztował dużo więcej. To była prawdziwa okazja, aczkolwiek teraz nie jeżdżę już w tamte rejony, a jak już bym się wybierała, to samodzielnie, bo jakoś nie mam zaufania do brytyjskich biur podróży.

marcy5
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 12 sty 2015, 16:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 13 sty 2015, 21:49 Re: Egipt last minute, ceny

mrowek napisał(a):Z tego co słyszałem (ktoś mi mówił) że z UK można jeszcze taniej ale ..... przeglądałem właśnie oferty i ceny zaczynają się od 450 GBP.


Z tym sie zgodzę, mniej więcej od takich cen sie zaczynają.
Z tego co wiem wycieczki do Egiptu z Polski sa tańsze ze względu na bliższa odległość co przekłada sie na cenę przelotu ale i również "inny" sort hoteli (wg mnie)
Mam wrażenie ze polskie biura wybierają gorszy sort hoteli (nie związany z gwiazdkami)

Za każdym razem jak spotykamy polaków podróżujących z Polski, zwykle na jakiś wycieczkach to opowiadali przeróżne dziwne historie związane z ich miejscem pobytu.
Raz pamiętam ze jadąc do Kairu zauważyłem ze zgubiłem opaskę na rękę z hotelu. Siedzący obok nas Polacy postraszyli nas ze u nich jak zgubili to mieli problemy i musieli zapłacić 20 dolców za nowa. Co sie okazało u nas dali "na gębę" nowa i przepraszali ze mogła sie zgubić.

Ale ogólnie hotel dla mnie to sprawa drugorzędna...nie ma to jak ponurkować na rafie... do dzisiaj mam mała bliznę po tym jak mała rybka ogryzła mnie broniąc swojego rewiru:-)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA