Muzyka, Granie, Spiewanje

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

KobietaPostNapisane przez klaudialubanska » 15 sty 2015, 10:33 Muzyka, Granie, Spiewanje

Hello xD
Co powiedzielibyscie na dzial hobby "Muzyka"?
Ja osobiscie jestem wokalistka ... i nie znam zadnych osob ktore interesuja sie muzyka..
Poniewaz chcialabym poznac pare osob ktore maja taka sama zajawke, moze stworzyc jakis Bend, czy moglibyscie stworzyc taki folder?
Pozdrawiam Klaudia

klaudialubanska
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 sty 2015, 10:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 15 sty 2015, 11:24 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

klaudialubanska, w Pl klubie co 2 tyg jest karaoke w soboty, a w piatki Open Mic Jam Session. Poszukaj na fb, jaka muzyke spiewasz?
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez klaudialubanska » 15 sty 2015, 16:24 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

vanilia napisał(a):klaudialubanska, w Pl klubie co 2 tyg jest karaoke w soboty, a w piatki Open Mic Jam Session. Poszukaj na fb, jaka muzyke spiewasz?



Spiewalam na weselach zarobkowo...
A tak hobbystycznie preferuje hip hop, rap, r&b..
byl tez Rock ale to przeszlosc..
nie odnalazlam swojej sciezki jeszcze..

klaudialubanska
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 sty 2015, 10:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wredna_zolza » 15 sty 2015, 18:05 Re: Muzyka, Granie, Spiewanje

Hej. ;) jestem po szkole muzycznej w PL i gram zawodowo na wiolonczeli, pyrkam coś na gitarze i potrafię pobrzdękolić na fortepianie ;) Kiedyś śpiewałam w klasie śpiewu solowego ale zostawiłam to. Niestety nie mam tutaj żadnego instrumentu. :( Może niedługo się to zmieni i przywiozę swoją wiolonczelę z Polski. Pozdrawiam wszystkich muzyków i wokalistów :)
Avatar użytkownika
wredna_zolza
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 33
Dołączyła: 1 gru 2014, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FORUM

cron