Mieszka ktoś z Was w Walii?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez Młody » 29 gru 2014, 20:51 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

A może wziąść pod uwagę miasto Solihull? Bardzo ciekawa lokalizacja plus fajne dzielnice trochę drożej ale warte swojej ceny. Blisko do obszarów przemysłowych i do Birmingham. Oprócz Cannock wg. mnie bardzo dobra lokalizacja.

Młody
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 6 maja 2006, 21:48
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 29 gru 2014, 22:41 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

xxxx napisał(a):Thomas zależy jakie domy Cie interesują jakies sesowne oferty zaczynaja sie tak od 120k, a przy 150k juz masz dość duży wybór jest jeszcze jedna fajna wioseczka nazywa sie Cannock Wood nie ma tam nawet sklepu tylko poczta i pub ale tam 200k to mało na dom. Co do szkół to nie pomogę bo nie mam dzieci i nie mam zamiaru mieć więc ten temat jest mi zupełnie opcy. Cały cansil Cannock chase (poza miastem cannock) jest fajny i spokojny więc jeśli ktoś chce mieszkać w ciszy i spokoju polecam.


Z pewnością zaciekawiłeś mnie tymi zakątkami, dzieki za cynk ;-) .
Ceny są interesujące choć nie aż tak niskie jak napisałeś przynajmniej w okolicach gdzie crime i unemployment jest na niższym poziomie.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 30 gru 2014, 09:06 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

To zależy wszystko od tego co Cie interesuje, a tak naprawdę ceny nieruchomość przestałem śledzić rok temu najlepiej sprawdzić samemu na stronie jakiejś wyszukiwarki.
Pozdrawiam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mizartius » 1 sty 2015, 22:52 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

Ja od ponad czterech lat mieszkam w malym miasteczku w Walii. Najpierw znalazlem prace i dopiero wtedy przenioslem sie z Birmingham. Pracuje za granica czyli w Anglii, 17 mil od domu.

mizartius
Raczkujący
 
 
Posty: 52
Dołączył: 19 sty 2012, 23:14
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 2 sty 2015, 14:48 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

[quote="mizartius"]Ja od ponad czterech lat mieszkam w malym miasteczku w Walii. Najpierw znalazlem prace i dopiero wtedy przenioslem sie z Birmingham. Pracuje za granica czyli w Anglii, 17 mil od domu.[/quot
Hej , pewnie że najpierw trzeba znaleźć zatrudnienie aby się przeprowadzić ale zależy jakie zapotrzebowanie jest w danym rejonie , mój mąż utrzymuje całą naszą czteroosobową rodzinę więc nie ma mowy przestoju w pracy,musi mieć ciągłość zatrudnienia i stały dochód.A słyszałam ze w Walii ciężko ze stałum zatrudnieniem.

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez mizartius » 17 sty 2015, 22:32 Re: Mieszka ktoś z Was w Walii?

Patrycja... ciezko mi cos powiedziec o rynku pracy, bo ja siedze caly czas w tej samej firmie.
Zanim sie przeprowadzilem do wyslalem swoje CV do lokalnych firm. Czesc odpowiedziala mi zanim jeszcze znalazlem sie w Walii. Czy cos jeszcze bylo do mnie to nie wiem, bo nie mialem jak sprawdzic korespondencji w B-ham.
Moze tu nie ma duzego przemyslu ale bezrobocie w malych walijskich miasteczkach jest sporo mniejsze niz w B-ham.

mizartius
Raczkujący
 
 
Posty: 52
Dołączył: 19 sty 2012, 23:14
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE