Jedno auto dwa rózne ubezpieczenia

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez lebara1984 » 20 sty 2015, 23:24 Jedno auto dwa rózne ubezpieczenia

czy ktos miał może podobną sytuacje do mojej..
Mianowicie sprzedałem auto przed końcem mojego ubezpieczenia (27.04) zadzwoniłem do ubezpieczali poinformować ich o tym fakcie a pani dała mi okres 2 tygodni na znalezienie nowego auta bo inaczej będą musieli anulować mi ubezpieczenie co nie za bardzo jest mi na reke gdyz wtedy starce zniżki za obecny rok. Więc pomyslałem sobie ze dodam do mojego ubezpieczenia auto mojej dziewczyny która ma wykupione ubezpieczenie w innej ubezpieczalni a przy okazji jej ubezpieczenie konczy sie pod koniec lutego.
Pytanie jest tylko takie czy na jedno i to samo auto można wykupić dwa różne ubezpieczenia po to tylko zebyśmy obje nie stracili zniżek za ten rok. dzieki z góry za odp. pozdrawiam

lebara1984
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 41
Dołączył: 14 maja 2013, 18:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 21 sty 2015, 07:58

Trudno powiedziec, zapewne nie jest to zgodne z prawem ale na taki krótki okres czasu zazebienia sie ubezpieczeń moga sie nawet nie zorientowac.
Miałem podobna sytuacje z moim motorem. Po okresie zimowym myślałem ze mi ubezpieczenie wyszlo i ubezpieczylem, po kilku dniach znalazlem polise wg ktorej mialem jeszcze ubezpieczenie na kolejne 2 miesiace także przez tydzień mialem podwójne ubezpieczenie zanim anulowalem nowe.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI