Prom DFDS Dover-France

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez lebara1984 » 22 sty 2015, 22:58 Prom DFDS Dover-France

witam mam pytanko mianowicie 3 tygodnie temu zabukowałem prom w obie strony do PL na wakacje ale obecnie sprzedałem auto. Czy orientuje się moze ktos jak mam zrobic teraz upgrade na auto ( zmienic dane auta, numer rejestracyjny itp.)?? Czy wystarczy tylko zadzwonic do customer service i poinformowac ich o zmianie auta oraz ile taka zmiana moze kosztować?? dzieki wielkie z góry za odp. pozdrawiam.

lebara1984
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 41
Dołączył: 14 maja 2013, 18:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 23 sty 2015, 08:24 Re: Prom DFDS Dover-France

Witaj,
Moim zdaniem to najlepiej napisać najpierw meila, z Prośbą o zmianę numeru rejestracyjnego w Twoim bilecie. Jeśli nie będzie odzewu to niestety będziesz musiał zadzwonić do Customer Service... Nie wiem jak z płatnością za zmianę numeru rejestracyjnego, ale ja za zmianę kierunku-celu dopłacałem 8 funa.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SzatanSerduszko » 23 sty 2015, 09:52 Re: Prom DFDS Dover-France

Witam.

Napisz e-mail do przewoźnika ze wszystkimi danymi najlepiej jakie masz na potwierdzeniu rezerwacji i dodaj, że zmieniłeś auto i podaj dane auta. Co do dopłaty to nie jestem pewien ale wydaje mi się, że jeśli zamieniasz auto osobowe na osobowe to nie będziesz dopłacał. Jeśli jednak zmieniasz auto osobowe na większe to wtedy będziesz musiał dopłacić.

W moim przypadku (korzystałem z usług DFDS) miałem odpowiedź do 24 godzin.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 sie 2011, 05:56
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 24 sty 2015, 00:15 Re: Prom DFDS Dover-France

Parę lat temu miałem podobną sytuację.
Zadzwoniłem do Customer service... i tyle, nie płaciłem nic extra.
Parę razy też przekładałem też wyjazd ze względu na sytuację i zawsze miałem 6 miesięczny okres na realizację przejazdu.
Jedyne co kosztuje to rozmowa z customer service :D , nie wiem czy można załatwić to przez e-mail ?. Pewnie jeśli masz jeszcze sporo czasu do wyjazdu ...tak, ale tego nie przerabiałem :D

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez lebara1984 » 26 sty 2015, 22:49 Re: Prom DFDS Dover-France

ok dziękuje wszystkim za odp . pozdro :) ;)

lebara1984
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 41
Dołączył: 14 maja 2013, 18:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 17 lut 2015, 12:04 Re: Prom DFDS Dover-France

Witam,
Nie będe zakladał nowego tematu bo to nie ma sensu. Chce sie zapytac czy jest mozliwosc wjechania na prom na dolny poklad, z tego wzgledu ze w aucie posiadam gwintowane zawieszenie i jest mocno obnizone takze nie ma mowy o wjezdzie na gorny level.
Zaraz powiecie ze zawieszenie gwintowane to moze sie podniesc, fakt, moze, ale nie wystarczajaco. Jakies sugestie ?

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI