Znalazlem prace i mam kilka pytan

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 20 wrz 2014, 02:05 Re: Znalazlem prace i mam kilka pytan

W każdy pracownik agencji nie zdziała nic w sprawie płacy usłyszy na Twoje miejsce czeka kilka osób.Mianowicie padło pytanie odnośnie pracy przez agencje w danej firmie odpowiedzi pracowników padły,jako pierwsza praca aby na siebie zarobić i miedzy czasie szukać lepszej pracy to powiem nie trafiłeś zle.Każdy z nas zaczynał od czegoś jedni trafili dobrze drudzy przewalali firmy aby znalez to czego oczekują.Co firma i pracownik usłyszysz różne opinie lepiej samemu sprawdzać.No i powodzenia.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 4 lut 2015, 18:49 Re: Znalazlem prace i mam kilka pytan

Wiem, że tu sporo ludzi robiło w Saltsie... widział ktoś kiedyś listę obowiązków dla poszczególnych stanowisk? Jakie ma temporary operator a jakie standard operator?

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lut 2015, 08:59 Re: Znalazlem prace i mam kilka pytan

Krzysiek2099 napisał(a):(...) widział ktoś kiedyś listę obowiązków dla poszczególnych stanowisk? Jakie ma temporary operator a jakie standard operator?

8 lat tutaj przebywam i nigdy w życiu nie widziałem spisanej "listy obowiązków" dla stanowisk, więc czemu tam miało by byc inaczej?
Co dasz sobie wcisnąć to będziesz robił. I nie jest ważne, że osoba na innej zmianie na tym samym stanowisku robi 2 razy mniej... Regułą jest to, że na tym samym stanowisku agencyjny zapierdziela w pracy, a kontraktowy opierdziela w pracy. Agencyjnego idzie zastąpić w 3 sekundy. Kontraktowego nie tak łatwo zwolnić.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 5 lut 2015, 16:43 Re: Znalazlem prace i mam kilka pytan

Dziwne, gdyż z tego co wiem to zakres obowiązków powinien być podany w kontraktach albo w firmowych manualach. A nie pytam o to kto ile robi tylko o to co robi na jakim stanowisku.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA