Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

Kobieta PostNapisane przez anetorh » 13 kwi 2015, 09:07 Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

Witam,
zwracam się do Was z prośbą o podpowiedź do jakiego GP, której przychodni się zapisać.
Obecnie jestem zarejestrowana w przychodni Malling Health, Parsonage Street (za szpitalem gdzie przyjmują również pacjentów walk-in).
Nie jestem zadowolona z ich lekarzy... jeden ma roentgen w oczach bo normalne prześwietlenie nie jest wg niego potrzebne i leczy na "oko". Drugi przy zapaleniu oskrzeli i zapaleniu zatok daje antybiotyk w tak niskiej dawce, że zaleczy a nie wyleczy. Szczerze mówiąc mam dosyć tych lekarzy.
Szukam normalnego GP który słucha pacjenta i stara się mu pomóc a nie ma go centralnie w tyłku.

Gdybyście mogli podpowiedzieć która z przychodni i który GP jest najlepszy w West Bromwich będę wdzięczna.

Z góry serdecznie dziękuję.

anetorh
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 wrz 2013, 12:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 13 kwi 2015, 12:47 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

anetorh, obawiam sie, ze problem niekompetentnych lekarzy nie dotyczy tylko twojej przychodni. Sprawa rozbija sie o kase. Pieniadze, ktore oferuja przychodnie sa duzo mniejsze niz wyplacane lekarzom w szpitalach czy tez innych prywatnych placowkach. Dlategotez na zatrudnienie w nich godza sie glownie odpady z angielskich uczelni medycznych lub ciemniejsi po watpliwych studiach gdzies daleko za tad! Poprostu jak nie zaplacisz za prywatna wizyte to raczej ciezko liczyc na jakas sensowna diagnoze postawiana przez kogos kto nie ma pojecia co robi. Najgorsze, ze nigdy nie przyznaja sie do bledu i dadza sobie wszystko obciac, ze ich diagnozy sa zawsze trafne, tylko rodzice robia wszystko zle, dlatego ich dziecko nie zdrowieje!

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 13 kwi 2015, 13:55 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

Na szczescie przez 8 lat pobytu w UK nie musialem korzystac z uslug lekarzy, ale wciaz slysze wlasnie opinie typu:
anetorh napisał(a):(...) przy zapaleniu oskrzeli i zapaleniu zatok daje antybiotyk w tak niskiej dawce, że zaleczy a nie wyleczy. (...)


I jesli lekarze przepisuja tutaj tylko paracetamol, jako antidotum na wszystko to sie zastanawiam, skad w takim razie to:
http://bham.pl/wiadomosci/zdrowie/4590- ... tybiotykow

Pozdrawiam i życze powrotu do zdrowia.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bubu » 13 kwi 2015, 18:31 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

polecam przychodnie carters green medical centre na przeciwko lidla

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anetorh » 13 kwi 2015, 20:10 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

W Cardiff nie miałam takiego problemu. Tutaj niestety jest gorzej.

Czy ktoś uważa że chociaż troszkę zasługuje jego GP na uwagę czy w tym rejonie mogę zapomnieć?

Dodano: -- 14 kwi 2015, 09:32 --

Bubu a któregoś GP konkretnie polecasz? Czy ogólnie przychodnię?

Ja o tej przychodni też nie najlepiej słyszałam. Zwłaszcza zaskoczyło mnie kiedy przeniesienie z innej przychodni wg. nich miało trwać 2-3 tyg. co zajmuje chwilę, wystarczy to wklepać w komputer. Ale może akurat miałam pecha i trafiłam akurat na taką kobietę w rejestracji...

anetorh
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 wrz 2013, 12:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 18 kwi 2015, 15:10 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

Tylko i wyłącznie Carters Green vis a vis Lidla. Najlepsi lekarze to Doktor Gwilt i Doktor The. Ta przychodnia naprawdę wyróżnia się na tle całego Birmingham nie tylko West Brom.

Najgorsza to chyba Hill Top Medical Centre. Kto żyw niech z niej ucieka.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 20 kwi 2015, 12:31 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

Ja się też przenoszę do Carters Green. Obecnie należę do Great Bridge partnership practice i to jest dopiero porażka! Same pielęgniarki zero lekarzy , gdybym dziś się chciała umówić na wizytę to jeśli pilne to w następnym tygodniu bym się dostała w okolicach środy czwartku a jeżeli zwykła wizyta to pewnie na lipiec by się jakieś miejsce znalazło. A co zachodzę się umówić to w środku puściutko ale oczywiście nie da się nigdzie wcisnąć... Koleżanka z pracy angielka poleca mi też tą przychodnię CGC , mówi ,że wizyta najczęsciej jest tego samego dnia lub następnego ( pomocne przy chorym dziecku, bo co mi po wizycie za tydzień ) i mnóstwo lekarzy.
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Daro10 » 21 kwi 2015, 11:22 Re: Przychodnia/ GP w West Bromwich która?

Z tymi wizytami na nastepny dzien to bzdura. Na wizyte trzeba czekac minimum dwa lub trzy tygodnie pomimo, ze jest duzo lekarzy.

Daro10
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 cze 2012, 07:06
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE