Redditch

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Gaga10 » 27 wrz 2014, 13:41 Re: Redditch

No widzisz.Najgorsze jest to,że najwięcej do powiedzenia mają ludzie,którzy nie są w temacie. Ja mogę dodać od siebie jeszcze to,że w Reddich żyje spora grupa Polaków,którzy z racji tego,że nie jest to wielkie miasto w większości się znają.Działa tu również polski klub,który od czasu do czasu organizuje różne imprezy dla dzieci i dorosłych,jest polska sobotnia szkoła,którą dzieci bardzo lubią,mamy polskiego księdza i kościół.Jeśli chodzi o szkoły to te ,które znajdują się bliżej centrum są dość mocno wymieszane (sporo pakistańskich dzieci),natomiast te w dzielnicach oddalonych są raczej wolne od tego rodzaju imigrantów.Ja mieszkam na winyates i do szkoły mojej córki chodzi tylko jedna ciemna dziewczynka i z tego co widzę to raczej katoliczka (chodziła z moja do katolickiego przedszkola).Analogicznie jest z osiedlami -im bliżej centrum tym bardziej robi się ciemno ;) Azjaci zamieszkują najbliższe okolice centrum miasta.Ludzie żyją tu raczej w sybiozie,nie słyszy się tu raczej o rasistowskich atakach,jeśli już to marginalne przypadki.W szkołach mnóstwo polskich dzieci,które otoczone są dobrą opieką-pomoc dla tych które nie mówią po angielsku.Kiedy przyszły panie ze szkoły do przedszkola to pytały ile polskich dzieci dostaną i bardzo się cieszyły bo nasze dzieci są pilniejsze.Pewnie,że nie wszystko jest idealne,jest czasem nudnawo i mało się tu dzieje,ale jak pisałam wyżej zawsze można wyskoczyć w weekend do Birmingham i się rozerwać,a spokój i przyjazna okolica dla dzieci to dla rodziców raczej wartość nadrzędna.Jeśli masz jaszcze jakieś pytania to śmiało pisz.Pozdrawiam

Gaga10
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 cze 2014, 22:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 29 wrz 2014, 15:52 Re: Redditch

Thomas Redditch , to Worcestershire nie Warwikshire mode mylisz miejscowosci .

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez recasner32 » 25 kwi 2015, 10:50 Re: Redditch

A jak sie zabrac za szukanie pracy w tym Redditch? Moze cos wiecej? Dziekuje

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI