Na kogo jutro (07.05.2015) macie zamiar zagłosować?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Ikon » 6 maja 2015, 06:25 Na kogo jutro (07.05.2015) macie zamiar zagłosować?

Na kogo (jaką partię) macie jutro zamiar zagłosować i dlaczego?

Ikon
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 43
Dołączył: 4 paź 2010, 07:36
Reputacja: 4
Neutralny

Nie bardzo jest na kogo, a i wiekszosc nie moze. Potrzebne jest obywatelstwo. Ja nawet jesli czas pobytu tutaj mnie uprawnia mam to gdzies.
Pewne jest tylko to ze Cameronowi za te wypowiedzi antyemigranckie nalezy sie kopniak w dupe i stawiam 500 funtow ze przegra te wybory.
Zreszta to tylko figurant finansjery, krzyczy zeby robic referendum podczas gdy sily stojace za nim nie pozwola na wyjscie z Unii tak wiec 500 funtow na to ze po wyborach nie bedzie premierem. To 99% pewne

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

recasner32 napisał(a):Nie bardzo jest na kogo, a i wiekszosc nie moze. Potrzebne jest obywatelstwo. Ja nawet jesli czas pobytu tutaj mnie uprawnia mam to gdzies.
Pewne jest tylko to ze Cameronowi za te wypowiedzi antyemigranckie nalezy sie kopniak w dupe i stawiam 500 funtow ze przegra te wybory.
Zreszta to tylko figurant finansjery, krzyczy zeby robic referendum podczas gdy sily stojace za nim nie pozwola na wyjscie z Unii tak wiec 500 funtow na to ze po wyborach nie bedzie premierem. To 99% pewne


Dodano: -- 6 maja 2015, 11:56 --

Imigranci mogą głosować w wyborach samorządowych, jednak parlamentarnych już nie.

Anula35
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 5 maja 2015, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

Anula35 napisał(a):
Imigranci mogą głosować w wyborach samorządowych, jednak parlamentarnych już nie.

No popatrz. A nam przysłali karty :wink:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Luiza,jesli przyslali Ci karty do glosowania na kandydatow na urzad premiera to zapewne masz brytyjskie obywatelstwo.
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

Mojemu koledze tez przysłali karty do głosowania mimo, ze nie ma obywatelstwa wydaje mi sie, ze to jest poprostu jakiś błąd ja np. nie otrzymałem takiej karty.

Guest
 
 

Moja odpowiedź na post Luizy zniknęła :(
Ja i moja koleżanka również otrzymałyśmy karty pomimo, że nie jesteśmy obywatelkami UK tylko rezydentkami.

Anula35
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 5 maja 2015, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

karty przyszly na glosowanie nie do parlamentu a na lokalne wybory na ktore kazdy moze bez obywatelstwa
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Przeciez karty przyszly ale na wybory regionalne czyli na glosowanie na radnych

recasner32
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączył: 1 mar 2012, 18:44
Reputacja: -13
Wyśmiewca

izap721 napisał(a):Luiza,jesli przyslali Ci karty do glosowania na kandydatow na urzad premiera to zapewne masz brytyjskie obywatelstwo.


Karty do głosowania są na kandydatów którzy starają się zostać wybrani na tzw posłów . Nie ma czegoś takiego jak głosowanie na premiera. O tym kto nim zostanie zadecyduje zwycięzca po ogłoszeniu wyników.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

No tak,powinnam napisac na partie rzadzaca :oops:
Ale tak jak ktos napisal,te karty sa na wybory lokalne i nie musimy ale mozemy glosowac,ze wskazaniem ze powinnismy 8)
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

n0rb napisał(a):
izap721 napisał(a):Karty do głosowania są na kandydatów którzy starają się zostać wybrani na tzw posłów . Nie ma czegoś takiego jak głosowanie na premiera. O tym kto nim zostanie zadecyduje zwycięzca po ogłoszeniu wyników.


Ale inne były listy na "councillorów", czyli lokalnych radnych, a inne na posłów do brytyjskiego parlamentu. Tą drugą kartę dawano tylko obywatelom UK. Oczywiście startowali ludzie na ogół z tych samych partii, więc może co niektórym wydawało się, że będą mieli wpływ na to czy Cameron pozostanie premierem czy nie. Ale w rzeczywistości wpływu na to nie mieliśmy żadnego :)
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron