szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Wojtek31 » 7 paź 2015, 19:32 Re: szukam pracy

Wiem ale w zasadzie zajmowałem się wszystkim ;) hardware (modernizacja, wymiana podzespołów, naprawa), pomoc użytkownikom końcowym (win, mac os, linux), zarządzanie siecią ponad 400 komputerów i urządzeń sieciowych. Tutaj mają podział na kilka stopni typowe IT support ale w Polsce tak nie ma i robi się wszystko.

Wojtek31
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 cze 2015, 21:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sowabezoka666 » 8 paź 2015, 10:57 Re: szukam pracy

Poszukuję pracy jako operator w jakimś warehouse, w poprzedniej firmie pracowałem trzy lata. Zwolniłem się i szukam czegoś nowego. Nie chcę iść do Extra Personnel uważam, że tam pójdę się rejestrować już w ostateczności. Pure Staff? Najpierw mówi klientka domofonem że dzwonic trza i robic spotkanie. Dzwonisz, mowi, ze jednak wyslij CV i 'oddzwonimy'. Alliance Personnel? Miła agencja nawet, idzie na rękę dosyć Polakom, którzy angielskiego nie rozumieją, ale pracy nie ma póki co, nikt nie dzwoni. Bylem w dwóch innych 'agencjach' - jedna do rent, druga jest juz tam jakieś architektoniczne biuro. Na Harborne byłem w dwóch, ale nie oferują dla Warehouse, w Meridian trza p60 który zgubiłem. A więc jestem trochę 'nad przepraścią'. Ktoś zna jakieś inne agencje które sa obecne otwarte?

Sowabezoka666
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 10 sie 2014, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga91 » 8 paź 2015, 14:10 Re: szukam pracy

jestem w UK od tygodnia, nie znam języka angielskiego bardzo dobrze, ale w stopniu komunikatywnym coś wydukam :mrgreen: poradźcie, jak i gdzie najlepiej szukać pracy ? byłam w agencji A.Personnel, wszystko pięknie, ładnie, ale kazali czekać na telefon i narazie cisza.. z racji tego, że nie znam dobrze jezyka myslalam o pracy na magazynie, typu pakowanie itp. Ktoś coś wie na ten temat? :)

kinga91
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 29 wrz 2015, 10:43
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez arkadiuszcz » 8 paź 2015, 17:16 Re: szukam pracy

Nie napisałeś gdzie szukasz tej pracy, i w jakim stopniu mówisz po angielsku
Avatar użytkownika
arkadiuszcz
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączył: 2 wrz 2014, 19:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 9 paź 2015, 07:51 Re: szukam pracy

polecam agencje right recruitment, pracuje tam Polka, Karolina ja pracuje dla nich na aston w ttas pieniadze sa bardzo dobre, zreszta ta agencja ma bardzo duzo ofert nie za minimum!
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 10 paź 2015, 13:16 Re: szukam pracy

Wojtek31
Amazon poszukiwał support IT technician, tyle ze to w Rugeley, ale otwierają nowy magazyn kolo fort shopping wiec warto zapytac.

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bykuwodzu » 11 paź 2015, 10:14 Re: szukam pracy

Ne idzicie do Amazona.

Obok tego ze gnoja pracownikow to robia wam testy medyczne ktorych wyniki wysylaja do USA, jak rowniez wszelkie dane osobowe.

Nie idzcie na to, to jest UK a nie USA, nie jestesmy terrorystami zeby traktowano nas jak przestepcow.

Ja poszedlem na testy ale zaraz jak przeczytalem maly druczek ze wyniki testow i wszystkie dane osobowe wysylaja do USA to wyszedle mz glosnym hukiem i zniszczyli przy mnie wszystkie papiery jakie wypelnilem

bykuwodzu
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 lip 2015, 14:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojto91 » 12 paź 2015, 16:42 Re: szukam pracy

Witam, pisze czy może ktos orientuje sie na temat pracy w Wolverhampton ? angielski- słaby, ale pomału idzie się dogadać. :) praca dla dziewczyny.
Albo czy ktoś jest w stanie podać agencje, które mają pracę typu : sprzatanie.
czekam na odpowiedz. Pozdrawiam Dorota

wojto91
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 wrz 2015, 15:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hali447 » 19 paź 2015, 11:15 Re: szukam pracy

Witam wraz z dziewczyna szukam pracy. Allaince mowi ze nie ma pracy chociaz jest pelno ogloszen od nich. Single Resource daje prace w kratke a my poszukujemy pracy od pon-pt. Angielski dobry. Dzielnica West Midlands/Yardley

Hali447
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 paź 2015, 11:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sowabezoka666 » 20 paź 2015, 09:57 Re: szukam pracy

Hali447 napisał(a):Allaince mowi ze nie ma pracy chociaz jest pelno ogloszen od nich.


Właśnie i to jest paradoks. Co chwile na bham.pl sa ogloszenia, ktore nawet niezle wygladaja, a potem okazuje sie, ze tak naprawde dzwonia do Ciebie znienacka pytajac sie, czy jestes dostepny na przyklad na nocke na 22 w piatek (!) i dzwonia o 20 (!!). Do takiego stanu rzeczy trzeba sie niestety przyzwyczaic.

Sowabezoka666
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 10 sie 2014, 13:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga91 » 20 paź 2015, 12:55 Re: szukam pracy

Ja pracuje dla A.Personnel i tez miałam robić na dwie zmiany, ale robiłam zaledwie kilka dni na 14 a teraz zaczęłam nocki, zobaczymy jak długo :shock: ;)

kinga91
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 29 wrz 2015, 10:43
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez yapspl » 26 paź 2015, 17:41 Re: szukam pracy

Witam serdecznie,

Wrocilem do U.K. po osmiu latach. Pracuje na polskich warunkach, dla chiszpanskiej firmy...Prawdopodobny termin zjazdu: 05/11/2015.

Postanowilem znalezc prace. Mam NIN, konto w Lloyds (wiem,ze sie rozwiedli).

Ostatnie osiem m-cy w Polsce, przepracowalem jako operator ladowarek teleskopowych (telechandler- JSB, Manitou, Merlo, dDIECI_- with ROTARY).

Gdyby Ktos mial robotke...Mój nowy U.K. nr+44 745 927 24 19

Pozdrawiam, piotrek.

yapspl
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Staffs
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 27 paź 2015, 21:28 Re: szukam pracy

bykuwodzu napisał(a):Ne idzicie do Amazona.

Obok tego ze gnoja pracownikow to robia wam testy medyczne ktorych wyniki wysylaja do USA, jak rowniez wszelkie dane osobowe.


O przepraszam;
Nie wiedziałem ze zatrudniają ludzi do testowania medycznego...
.... i gnojenia.
Pozdrawiam ;)

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marek55 » 7 lis 2015, 14:32 Re: szukam pracy

praca dla mężczyzny od zaraz

marek55
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 23 maja 2010, 21:04
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hali447 » 11 lis 2015, 13:14 Re: szukam pracy

Szukam pracy najlepiej na magazynie. Najlepiej okolice Yardley.

Hali447
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 paź 2015, 11:07
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA