bieganie

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 16 kwi 2014, 16:19 Re: bieganie

Ja jestem chetny pobiegac.Mieszkam na Handsworth Wood.
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 24 kwi 2014, 13:54 Re: bieganie

Nie bede mial nerwow zeby czekac, powiedz mi ile km, jestes w stanie przebiedz bueno...
damiano77, to dolaczaj do nas...
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maciaa » 24 kwi 2014, 17:30 Re: bieganie

A ja mieszkam na Erdington i chetnie co prawda nie pobiegam ale pochodze na szybkie spacery np wzdluz Brookvale Park Lake... I chodzi mi tu dokladnie o szybkie spacery z dzieckiem w wozku :P

maciaa
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 26 lip 2011, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez arek13 » 29 kwi 2014, 15:33 Re: bieganie

Hejka...szukam chetnej osoby z okolic Hill Topu do biegania na dluzsze trasy...Kaśka

arek13
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 cze 2013, 17:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Damiand88 » 14 cze 2014, 14:08 Re: bieganie

Wie ktos gdzie mozna pobiegac na bierzni stadion albo rowny teren chodzi o czasowki a na ulicach tego nie da sie zrobic z gory dzieki

Damiand88
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 36
Dołączył: 30 mar 2013, 08:50
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 26 lis 2015, 16:52 Re: bieganie

Szukam chętnych osób na bieganie w okolicy Erdingtonu. Dystans 5-10km

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eddy06 » 17 sty 2016, 19:51 Re: bieganie

Biegam na Brookvale Park Lake moze ktos z okolicy?

eddy06
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 20 maja 2015, 09:15
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sylwiacp » 25 sie 2016, 11:47 Re: bieganie

Biegacze z West Bromwich i okolic! Łaczmy się:) Ktoś chętny?

sylwiacp
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 25 sie 2016, 11:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez runner1969 » 25 sie 2016, 12:57 Re: bieganie

mieszkam w Perry barr kolo stadionu Aleksander stadium w tygodniu dwa razy po 10 km a w weekend dluzsze wybieganie, warto biegac w sutton park

runner1969
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 paź 2014, 21:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BartoszSzyd » 3 lut 2017, 06:45 Re: bieganie

A może ktoś z okolic erdingtonu się znajdzie? ja biegam 3 razy w tygodniu czy dobrze czy źle ciężko stwierdzić narazie po prostu sobie biegam .. może ktoś z was tutaj biegaczy jest z okolic erdingtonu i chciałby od czasu do czasu pobiegać w towarzystwie? a co biegania i gadania to tak z mojego punktu widzenia i jakiegoś tam doświadczenia to gadanie podczas biegania jest fajnie a to też nie lada wyczyn umieć mówić i biec zarazem być może i się troszkę energi traci ale nie na tyle żeby to odczuć na takim dystansie treningowym :) może też kogoś zmotywuję do podjęcia częstsych lub intensywniejszych treningów biegowych rok temu biegałem prawie dziennie przeważnie to tak po 5-6 dni tygodniowo od 45 do 1.30 gh schudłem przy tym 20 kg :) no dobra dokładnie to 18 ale to już prawie 20 wiadomo jakaś tam dieta była ale nic specjalnego troszkę więcej warzyw troszkę mniej fast foooda i ot to tyle a bym najważniejszego zapomniał te wspomniane wyżej kilogramy a właściwie ich zrzucenie zajeło mi nie lada 7 mc :) no i po za tym wszystkim czuję się o niebo szczęśliwszy :) więc nachodzi jeden wniosek ubierajta leginsy słuchawki do uszu rozgrzewka i jazda :) a właściwie bieg :P

Dodano: -- 5 lut 2017, 10:50 --

Ja też biegam teraz w miarę reguralnie tzn minimum 3 razy w tygodniu tak dystanse od 8 do 12 km czas to różnie bywa zależy od treningu no i dużo też zależy od samopoczucia od sił pracuję po 12 gh i czasem po pracy po prostu nie mam sił iść biegać więc wtedy krótszy dystans spokojniejszym tempem póki co to biegam niestety miedzy domkami ale nie najgorsze trasy tym bardziej wieczorem gdzie ruch jest mniejszy

Ktosienka jeszcze się nie spotkałem z jakimiś nie przyjemnymi sytuacjami na drodze może przez to że nie należę do płci pięknej :P czasem tylko chamstwo ze strony kierowców kiedy przebiega się przez pasy czy coś ale jakoś nie specjalnie wpływa mi to na komfort biegu bynajmniej jakieś emocje są możną palcem pogrozić :p

Co do wyboru obuwia sam pomału będę zmuszony kupić coś nowego moje buty pomału już umieraja stabilizajca prawie zerowa nie wspomnę o amortyzacji nie mam jakiś konkretnych informacji ale co nie co mogę pomóc w doborze obuwia plus jakieś początkowe treningi sam zaczynałem a wielką nadwagą zrzuciłem poprzez bieganie 20 kg ale nie ukrywam było ciężko były ciężkie dni kontuzje a teraz już po jakimś czasie jak wiem jak uniknąć co poniektórych to z checią się podzielę niewielką już zdobytą wiedzą :)
Pozdro :)

BartoszSzyd
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 wrz 2016, 11:33
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT