Kobieta z dzieckiem za granica, prosze o pomoc

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

Mężczyzna PostNapisane przez spktrm » 19 lip 2015, 11:24 Kobieta z dzieckiem za granica, prosze o pomoc

Witam serdecznie, sprawa jest dosc skomplikowana, przejde wiec do rzeczy. Otóż jestem w Anglii od ok 8 miesiecy, mam dziecko w polsce, jest z jej matka, niedlugo skonczy roczek, nie jestesmy razem, dogadalismy sie w kwestii pieniedzy i wysylam jej na dziecko. Ona ma nowego partnera i zaczela mi utrudniac kontakt z dzieckiem od jakiegos czasu, staje sie coraz gorzej, dzisiaj sie poklocilismy i przyznala sie ze zlozyla papiery do sadu o alimenty i odebranie mi praw. Co mam zrobic, czy moge gdzies w anglii zlozyc papiery? sa na o jakies szanse abym wywalczyl swoje dziecko? ona pije, jej partner cpa i sie nawet z tym nie kryje.... Co mam zrobic? ie chce stracic swojego dziecka... :(

spktrm
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 lip 2015, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 20 lip 2015, 02:11 Re: Kobieta z dzieckiem za granica, prosze o pomoc

Poszukaj dobrego prawnika z doswiadczeniem w tych sprawach w Polsce.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 20 lip 2015, 08:05 Re: Kobieta z dzieckiem za granica, prosze o pomoc

Jedynie co możesz robić to walczyć w Polsce tak jak wyżej dobrego prawnika znajdz.Tu nic nie zrobisz bo dziecko nie znajduje się na terenie UK.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Ja bym chyba poradzila, jesli masz taka mozliwosc, zjechac na ten czas do Polski i byc na miejscu, bo takie dzialanie zaoczne moze byc roznie rozpatrzone. Zdaje sobie sprawe, ze taka opcja moze odpadac, a przy takich sprawach wazna jest sytuacja finansowa i ogolnie materialna rodzicow, ale no to sa nielatwe sprawy. Dobry prawnik to na pewno podstawa.
Chcialbys zabrac dziecko tu do UK?

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

Jeżeli chcesz coś powalczyć to MUSISZ być w PL. Inaczej sąd uzna, że nie jesteś do końca zainteresowany.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez IgaBor » 30 lis 2015, 13:53 Re: Kobieta z dzieckiem za granica, prosze o pomoc

Też mi się wydaje, że przede wszystkim musisz przyjechać do Polski, żeby móc mieć stały kontakt z dobrym prawnikiem i stawiać się w sądzie na ewentualnych rozprawach. Bo takich działań na odległość raczej lepiej nie załatwiać

IgaBor
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 37
Dołączyła: 30 lis 2015, 09:19
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron