Klinika weterynaryjna - Weterynarz - co godne polecenia

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 14 mar 2016, 16:39 Klinika weterynaryjna - Weterynarz - co godne polecenia

Witam

Temat widzę, że przewijał się przez forum ale jednak wątki są (że tak powiem) trochę stare :)

Poszukuję dobrej kliniki weterynaryjnej. Nie szukam koniecznie Polaków, gdyż język to nie problem.
Już za 4 tygodnie w życiu pojawi się nowy członek rodziny, suczka Golden Retrievera i podejrzewam że szukam weterynarza z którym nie tylko będe widział się na szczepieniach i odrobaczeniach (czy w przypadku sytuacji awaryjnych) ale także w celach kontrolnych.

Czy jest ktoś w stanie polecić dobrą klinikę? Może być nawet dalej niż obecne miejsce zamieszkania (Sutton Coldfield) bo myślę że nie z tym żadnego problemu. Wolę pojechać dalej i mieć pewność że otrzymam lepszą usługę niż bawić się w i tak wyjazd do weterynarza (tyle że bliżej) aby spotkać ludzi dla których weterynaria to tylko praca.

Czy zmieniło się coś od ostatniego czasu?
Czy dobre kliniki to tylko południe Birmingham i Coventry?
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

Czesc. Ja jestem weterynarzem. Pracuje w wielu klinikach na zastepstwa I widzialam co nieco. W twoich okolicach polecam Vets4pets Sutton Colfield. Jest tam kilku weterynarzy, ale szef Wloch jest najlepszy, ma na imie Gabriel. Jest doswiadczony I bardzo sympatyczny. Na Pewno go polubisz, polecam.

Zosia0212
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 lis 2014, 20:16
Reputacja: 0
Neutralny

Mocno zastanawiam się nad Ashwood Veterynary Clinic. Ktoś coś słyszał?

@Zosia0212 - dziękuje za info. Na pewno sprawdzę
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

ja vets4pets w sutton akurat nie polecam , za to moge polecic scott arms vets :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Zosia0212 napisał(a):Czesc. Ja jestem weterynarzem. Pracuje w wielu klinikach na zastepstwa I widzialam co nieco. W twoich okolicach polecam Vets4pets Sutton Colfield. Jest tam kilku weterynarzy, ale szef Wloch jest najlepszy, ma na imie Gabriel. Jest doswiadczony I bardzo sympatyczny. Na Pewno go polubisz, polecam.


My poznaliśmy wspomnianego weterynarza - Gabriela, rzeczywiście bardzo sympatyczny i ogólnie byłam zadowolona z tej kliniki. Również polecam :)
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

Wprawdzie pld.Bham, ale ze spokojem sumienia polecam Fivelands Veterinary Centre http://fivelands.com/
Dosc powazny zabieg z krojeniem wnetrznosci, na cito, ladnie, czysto, profesjonalnie, sensowni weci, ceny umiarkowane jak na UK.

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

Moseley, Hall Green? Kiedyś tam mieszkałem na Hall Green. Fajna przyjemna okolica choć z Moseley co chwila słyszę o jakiś morderstwach i napadach, ale chyba w każdej dzielnicy bywają przypadki i wypadki. Dziękuję za linka. Jeśli mi żadna na Sutton nie podpasuje to będę rozszerzał zakres poszukiwań
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

Hej
My mamy labradora. 5 lat. Od samego szczeniaka jezdzimy z nim do Manorvets.
Maja kilka oddzialow ale akurat nie wiem czy w twoim rejonie.
Poki co nie narzekam.

Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

Z Manorvets korzystalismy w poczatkowym okresie po przyjezdzie do Bham. Drodzy, spora rotacja personelu i dzieki leczeniu w jednym kierunku, a zmianie diagnozy (antydatowane wpisy w historie) na potrzeby ubezpieczenia, zostalismy z kilkutysiecznym rachunkiem do pokrycia.

Jako ciekawostka, Moseley jest jednym z lepszym miejsc do zamieszkania wg rankingow ;).
Ale nie, nie mieszkamy tam, Fivelands polecilo kilku znajomych i sie opinia potwierdzila.

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

Faktycznie nie sa tani. Pies moj mial operacje tez nie bylo tanio. Ubezpieczenie pokrywalo wieksza czesc ale poki co ja nie narzekam. My odwiedzamy Halesowen klinike. Od 5 lat twarze te same.

Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 43
Dołączyła: 6 maja 2011, 11:49
Reputacja: 10
Neutralny

Witam a jaka klinike polecacie w rejonach Solihull? Acocks Green? narazie moja sunia nalezy to just4pets ale nie polecam wyciagaja tylko kase i moja sunie lecza na sterydach wiecznie!

kskarzynska84
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 20 mar 2017, 11:23
Reputacja: 0
Neutralny

just4pets czy vets4pets? just4pets robi wylacznie szczepienia I odrobaczenia I preparty na pchly. Wydaje mi sie ze mialas na mysli vets4pets. W Solihull dobra klinika jest Willows, ale jest drogo.

Zosia0212
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 lis 2014, 20:16
Reputacja: 0
Neutralny

Dzisiaj odwiedziłem swoje vets4pets na sutton coldfield. Nie mam żadnych problemów. Tak.. jest drogo, ale nie zdarzyłoby mi się żeby źle diagnozowali mi psiaka
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI