Uwaga na pseudo fachowca

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 30 wrz 2014, 09:14 Uwaga na pseudo fachowca

Witam,chcę w tym miejscu przestrzec wszystkich przed zatrudnianiem pana Zbyszka z West Bromwich,niski pan po czterdziestce z bujnym wąsem,poruszającym się samochodem na polskich blachach lub japończykiem ośmioosobowym.
Zatrudniłem tego osobnika do remontu mojej łazienki,kafelkowanie itd.
Efekt jego pracy był taki że musiałem wszystko zrywać ze ścian,dokupić kafelki,kleje itp.
Poniosłem znaczne koszta a pobraną zaliczkę nie zwrócił do dziś,nie odpowiada na sms-y,nie odbiera telefonów.
Zapewniał,że odda pieniądze,ale to były tylko deklaracje.
Piszę o tym tutaj,gdyż wiem,że stąd wyłapuje prace za które nie powinien się zabierać.
Posiadam jego numer telefonu,tak więc jeśli ktoś ma wątpliwości kogo obecnie zatrudnia lub ma zamiar zatrudnić to mogę podać jego numer telefonu.
Pozdrawiam
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny
Góra
12

MężczyznaPostNapisane przez gregor75 » 30 wrz 2014, 19:42 Re: Uwaga na pseudo fachowca

Prawidlowa reakcja.Dzieki.

gregor75
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 49
Dołączył: 5 lut 2011, 11:59
Lokalizacja: bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdam151280 » 10 paź 2014, 13:09 Re: Uwaga na pseudo fachowca

ten topik mógłby być taką czarną listą " fachowców"

magdam151280
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 20 mar 2013, 08:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alkad » 10 kwi 2016, 09:46 Re: Uwaga na pseudo fachowca

Czy wszyscy budowlancy oglaszajacy sie Na bham.pl to kretacze I lewusy, czy to ja mam do Nich takie "szczescie"? Pierwszy przyszedl, mial zaczynac robote, nie zaczal. Znalazlam drugiego, dwa miesiace mnie zwodzil, rozne nieszczecia go po drodze spotykaly, pewnie kolejne pare tygodni by mnie czarowal. No I jestem znowu w punkcie wyjscia. Ech, nie jest latwo robic remont :roll:

alkad
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 5 cze 2007, 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dario23 » 14 lut 2018, 22:23 Re: Uwaga na pseudo fachowca

Rownierz chcialbym ostrzec przed zatrudnieniem pseudo fachowca i oszusta z Erdingtonu.
Tuz przed swietami 2017 zlecilem Mariuszowi wykonanie niewielkiego daszku na dobudowce. Po okolo dwoch miesiacach odezwal sie do mnie klient z reklamacja ze daszek ten przecieka a woda kapie mu na blat w kuchni przez swiatelko w suficie. Poprosilem Mariusza o to czy moglby tam podjechac i zlokalizowac problem, w odpowiedzi uslyszalem ze teraz niema on na to czasu i moze w przyszlym tyg dopiero podjechac i wycenic naprawe po samym sobbie ktora przeciez powinna byc darmowa bo w ramach gwarancji. Na to on stwierdzil za za te pieniadze ktore otrzymal to on niedaje gwarancji bo to sa smieszne pieniadze i spedzil on na tym zleceniu za duzo czasu ( a na cene jaka mi podal wczesniej zgodzilem sie odrazu ). Jest to osoba zupelnie niegodna zaufania malo tego wogole niezna sie na sztuce budowlanej i na kazdym kroku popelnia szkolne bledy co stwierdzilem przy naprawie przeciekajacego daszku gdyz sam musialem udac sie na miejsce w ramach gwarancji. Mariusz to niewysoki mezczyzna okolo 35 lat z Erdingtonu poruszajacy sie starym Audi A8 ( nawet uzywanie takiego auto do pracy jest malo profesjonalne ) dzis kazdy jeden fachowiec ma do dyspozycji vana
Takze uwazajcie na tego osobnika a w razie gdybyscie mieli watpliwosci czy przypadkiem niezatrudniacie go to nadal mam jego nr tel i moge go przekazac.

dario23
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 sty 2012, 23:54
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 23 lut 2018, 15:57 Re: Uwaga na pseudo fachowca

Bo to właśnie polscy fachowcy. Wszystkie rozumy pozjadali i wiedzą i robią wszystko najlepiej , a potem trzeba po nich pooprawiać.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez maxik » 18 mar 2018, 18:48 Re: Uwaga na pseudo fachowca

Witam macie namiary na murarza z prawdziwego zdarzenia który wymuruje z bloczków garaż. Dziękuję

maxik
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 lip 2015, 11:48
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD

cron