Witam rodaków z Polski

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez tytanek » 12 maja 2016, 18:55 Witam rodaków z Polski

Witam faktycznie z Polski, jednak już w sobotę tj. 14.05.br będę z Wami dzięki przypadkowi ale to historia na inną okazję. Miałem tu przyjechać do konkretnej firmy i do tzw. pracy seznowej przy pakowaniu świerzych owoców. Zdążyłem już nawet kupić bilet tu do Was. Ponieważ transakcja nie doszła do skutku - pracy nie dostałem więc postanowiłem już wykorzystać zrobiony wydatek na zakup biletu i przylecie do Birmingham co niektórzy twierdzą, że to takie polskie Katowice czyli dla mnie znajoma aglomeracja bo ja konkretnie jestem z Gliwic.
Liczę tu na Wasze wsparcie powiedzmy organizacyjne bo jakiś tam grosz posiadam. Jak by ktoś mógłby mi polecić np. pokój do wynajęcia na tydzień lub dwa, agencje pracy do których warto zapukać (nie mam żadnych specjalnych wymagań - mogę podjąć pracę fizyczną lub umysłową nie wymagająco na początek super znajomości tutejszego jężyka) albo konkretnych pracodawców chcuiałbym się zaczepić i zostać tu na dłużej.
Liczę na jakieś wskazówki i wszystkich rodaków pozdrawiam
Krzysztof

tytanek
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 maja 2016, 15:34
Reputacja: 0
Neutralny

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ