Piwko, spacer, pogawędka, sport

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez j_jaskolski » 4 cze 2016, 20:14 Piwko, spacer, pogawędka, sport

Na poczatku cos o mnie :
Mam na imie Jacek, mam 19 lat, przyleciałem do Birmignham w czwartek wiec jestem tutaj krótko ale juz troche rzeczy wiem. Szukam osoby lub osob z którymi mozna posiedziec pogadac, lub pochodzić, poodkrywac zakątki Birmignham. Natomiast nie szukam osob ktore chce pic do upadku bo to mija sie z celem według mnie. Jezeli ktos lubi sport to tez moge sie wybrac na jakis sport.
Jezeli ktos bedzie chętny to podam gg , telefon albo fb.

PS. Osoby ktore nie czuja ironii odpadaja

j_jaskolski
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 cze 2016, 10:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 7 cze 2016, 14:20 Re: Piwko, spacer, pogawędka, sport

Siemka jak coś pisz na pirv a sie dogadamy ;)

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TroyaN » 10 cze 2016, 10:44 Re: Piwko, spacer, pogawędka, sport

j_jaskolski napisał(a):podam gg


Jezus Marian.
Myslalem ze juz tylko ja zostalem z epoki dinozaurow co uzywaja gg :DDD
Avatar użytkownika
TroyaN
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Dołączył: 2 maja 2014, 11:26
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez j_jaskolski » 10 cze 2016, 20:47 Re: Piwko, spacer, pogawędka, sport

rzadko używam gg ale jeszcze ze starych czasow jest :)

j_jaskolski
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 4 cze 2016, 10:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 14 cze 2016, 15:39 Re: Piwko, spacer, pogawędka, sport

Po zmianie regulaminu (który ostatnio zrobili) niestety musiałem się pożegnać z gg i zamknąć tam konto. Szkoda.. bo aż łezka w oku się kręci jak kiedyś był to naprawdę fajny komunikator.

Jeśli chodzi o pogadanie, to zależy... napisz do mnie na priv na początek tylko w jakiej dzielnicy mieszkasz, bo podejrzewam że jako "świeżak" to nie masz aż tak łatwo jeśli chodzi o elastyczne podróże :)
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Tyler » 30 wrz 2016, 15:44 Re: Piwko, spacer, pogawędka, sport

Napisałeś, że na jakiś sport też możesz się wybrać.
A sam coś uprawiasz, trenujesz bądź trenowałeś w Polsce?
Avatar użytkownika
Tyler
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 39
Dołączył: 23 kwi 2008, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE