Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez greg2904 » 28 cze 2016, 18:00 Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Witam. Jakie macie opinie na temat tego sklepu?

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TroyaN » 29 cze 2016, 07:17 Re: Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Syf dno i wodorosty.

Ogolnie mialem dobra opinie do czasu kiedy zamanilo mi sie zakupic pewien alkohol smakowy (zdaje sie przed swietami i uslyszalem ze za zakupy jak najbardziej moge zaplacic karta ale za alkohol to juz tylko gotoweczka i nie bedzie na paragonie).

Nie jestem osoba ktora chodzila tam po chipsy czy 4 boleczki. Zawsze robilem spore zakupy (swego czasu przy wiekszych zakupach zawsze byl jakis bonus, najczesciej opakowanie ptasiego mleczka) i bylo to conajmniej oburzajace.
Avatar użytkownika
TroyaN
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Dołączył: 2 maja 2014, 11:26
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greg2904 » 2 lip 2016, 06:48 Re: Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Byłem tam niedawno pierwszy raz i jak zobaczyłem ceny to k...a zbaranialem. Najdroższy polski sklep w jakim byłem w moim życiu. I za wydanie £80 ch..j wie na co dostałem czekoladę za 50 pi w prezencie.

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 2 lip 2016, 17:06 Re: Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Nie odwiedziłem nigdy Caspra w Wolverhampton, ale ten Birmingham, domniemam że to ta sama firma, jest obecnie jednym z najlepszych polskich sklepów jakie znam w okolicy. Z początku byli raczej drodzy, ale obecne ceny są bardzo konkurencyjne.
Ze wszystkich znanych mi polskich sklepów mają najświeższe wędliny, wytrzymują bezproblemowo cały tydzień w lodówce, podczas gdy z innych sklepów po trzech dniach robią się oślizgłe.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Robię często zakupy w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona ,wędliny i mięsa zakupione w sklepie są bardzo świeżutkie,spokojnie tydzień w lodówce wytrzymują,chlebek zwłaszcza ten upieczony na miejscu jest przepyszny -ceny też są dobre, obsługa miła,czeg chcieć więcej -gorąco polecam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 11 lip 2016, 10:41 Re: Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Dobra lokalizacja , miła obsługa , pieczywo pychota . Ceny ani drogo ani tanio . Duży wybór towarów . Polecam

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez raubobrabo » 24 lip 2016, 17:36 Re: Sklep casper w Wolverhampton (cannock Road)

Wporzadku sklep jak kazdy inny polski,kupujesz co chceszi tyle dusigrosze zawsze beda narzekac na wszystko...

raubobrabo
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 mar 2015, 17:21
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron