WEdkarstwo

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 9 wrz 2016, 06:55 Re: WEdkarstwo

Swego czasu jak jeszcze był czas jeździć na ryby to kilka razy tam wędkowałem. Ogólnie ciężko tam nie złowić ryby, polecam zestawy typowo karpiowe bo inaczej można się nie odpędzić od leszcza, klimatu za bardzo to miejsce nie ma, i na pewno będzie sporo wędkarzy. Cena to 10 za dwie wędki bailiff przyjdzie i wystawi bilecik. Nie wiem jak często wędkujesz w UK ale jeśli dopiero zaczynasz to warto zapoznać się z "obyczajami" tutaj panującymi i jaki sprzęt trzeba ze sobą posiadać. No i dla amatorów "świeżej" rybki radzę się zapoznać z operacją Traverse organizowaną przez Angling Trust, chłopaki wreszcie się wzięli do roboty. ;)
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ann128 » 9 wrz 2016, 18:32 Re: WEdkarstwo

Ja też tam łowiłam,wiem jakie to zalew na co ryby biorą itp :)ja z wędką biegam od dzieciństwa.Tylko szukam kogoś kto tez tam łowi albo gdzieś indziej.Bo bym z chęcią sie wybrała ale samej to tak trochę ciężko :)

Więc jeśli jest tu ktoś kto łowi i czasami się wybiera i nie będzie mu przeszkadzało moje towarzystwo to ja z chęcią dołączę :)

Ann128
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 18 wrz 2013, 16:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damian92 » 2 sty 2017, 22:36 Re: WEdkarstwo

Witam jest ktos chetny na wypad karpiowy ?

damian92
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 sty 2017, 22:31
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI