Panele solarne za free

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 1 cze 2017, 07:16 Re: Panele solarne za free

Nie ma nic za darmo :) Wiem tylko że ktoś właśnie miał darmowe i miał problem ze sprzedażą domu bo umowa jest jak to zwykle bywa chroniąca firmę nie konsumenta. Ile tych paneli Ci się zmieści ? Przy małej ilości to wogole nie ma sensu. Jak znowu kupisz samemu to zanim Ci się to zwróci to będziesz musiał dopłacić do serwisu i nieuniknionych napraw.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 1 cze 2017, 10:48 Re: Panele solarne za free

Wiem, ze nie ma nic za darmo, ale moze ktos je ma i warto. A wejdzie ich troche. Mysle, ze z 10 to spokojnie. Pewnie wiecej.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 lip 2017, 15:58 Re: Panele solarne za free

Ja w zeszłym roku kupiłem dom z kolektorami. Miałem go dostać w czerwcu, A cała sprawa przeciągnęła się do Października (sic!). A wszystko właśnie przez kolektory. Poprzedni właściciele byli święcie przekonani, że są ich. A jak przyszło do sprzedaży domu, to się okazało, że... muszą za nie zapłacić (tak, żeby mogły być moje - czyli kupca domu)... Z tego co opowiadali, to ich to trochę pociągnęło i sami przyznali, że gdyby o tym wiedzieli, to by nie sprzedawali domu. Ale cały proces już poszedł za daleko :). Choć nie chwalili się ile. Ale dzięki temu ja teraz mam na 100% SWOJE solary :D
Więc uważaj z tym zakładaniem i czytaj dokładnie umowy :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 15 lip 2017, 19:58 Re: Panele solarne za free

Chyba z tego co czytam i rowniez na angielskich forach to jeski zdecyduje sie to w calosci za wlasne pieniadze. Chetnie bym tylko gdzies na zywo zobaczyl w pelni dzialajaca instalacje i pogadal na zywo z jakims uzytkownikiem a nie sprzedawca w sklepie.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 lip 2017, 22:29 Re: Panele solarne za free

Podał bym Ci telefon, ale masz wyłączone priv wiadomości :/

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD