Czy da się z karty kredytowej pożyczyć pieniądze bez oprocen

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
W banku Lloyds, na karcie kredytowej mam kilka tysięcy limitu. Zapytałem się czy w bankomacie mogę wybrać troszkę gotówki, ale pracownik poinformował mnie że lepiej abym tego nie robił bo stracę dużo pieniędzy. Jednak gdy robię zakupy na kartę to nie tracę nic, pod warunkiem że wydane pieniądze oddam w banku do miesiąca. Ja jednak potrzebuje gotówki, i zastanawiam się jak wybrać z karty kredytowej gotówkę bez dużego oprocentowania?
Poinformowano mnie też że jeśli ktoś chciałby zakupić towar w sklepie na kartę kredytową a potem wrócił towar i chciał pieniądze, to pomysł ten się nie sprawdzi, bo zawsze pieniądze oddawane są klientowi tą sama drogą.
Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to bardzo by mi pomógł. Z góry wielkie dzięki.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Bezposrednie wyplacanie gotowki z bankomatu jeszcze nie wiedzialem, aby ktos oferowal bez prowizji. Transfer gotowki na normalne konto to tak, ale jak masz karte do kupowania bez prowizji, to pewnie juz nie na przelew pieniedzy (sprawdz, moze jednak masz). Pozostaje Ci zaaplikowac o karte, ktora umozliwia transfer pieniedzy bez prowizji.

https://www.lloydsbank.com/credit-cards.asp - karty kredytowe z Twojego banku.

Ewentualnie mozesz zaplacic za kogos zakupy w zamian za gotowke ;p

Jeszcze tez mozesz zapytac bank o overdrawft na zwyklym koncie.

Voltix
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 lut 2014, 12:59
Reputacja: 10
Neutralny

A ile ci potrzeba i na jak dlugo. Pod zastaw jesli bylbys zainteresowany to mozemy sie dogadac.

brawo21
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 2 gru 2012, 10:44
Reputacja: 4
Neutralny

Dziękuję za informacje. Jestem bardzo mile zaskoczony wielką pomocą. Pieniędzy od ludzi nigdy nie pożyczam, ale doceniam miłe słowa. Nie wiem jeszcze co zrobię, ale coś wymyślę. Dziękuję.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

Od dwóch tygodni w Lloydsie są nowe zasady tzw. overdraft. O overdraft możesz nawet zaaplikować online w zależności ile potrzebujesz.
Obecna zasada to płacisz dziennie pensa za każde "pożyczone" £7.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron