podziekowania za wsparcie!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez magdi8282 » 30 mar 2007, 18:38 podziekowania za wsparcie!

Witam wszystkich! A w szczegolnosci osoby,ktore niedawno podniosly mnie na duchu( One wiedza,o kim mowa :wink: )dzieki-kochani jestescie. Dostalam w koncu swoja wymarzona prace i w koncu z radoscia wstaje kazdego kolejnego dzionka! w koncu czlowiek czuje sie dowartosciowany! Przyjemnie jest znow odczuwac pelnie szczescia, czasami trzeba tylko na nia troche dluzej poczekac...

magdi8282
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 10 lip 2006, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 30 mar 2007, 19:15 Re: podziekowania za wsparcie!

Fajnie czytać taką wiadomość. Nie znam Cie, ale cieszę się razem z Tobą.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 30 mar 2007, 20:42 Re: podziekowania za wsparcie!

No to masz co opijac :mrgreen:
Gratuluje :wink: :roza:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 30 mar 2007, 20:59 Re: podziekowania za wsparcie!

Super ciesze sie bardzo ze Ci sie udalo. Teraz i ja licze na male wsparacie, jestem na etapie szukania :wink: Mam prace ale chce ja zmienic na lepsza, mam nadzieje ze mi sie to uda. :grin:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 30 mar 2007, 23:06 Re: podziekowania za wsparcie!

magdi8282 napisał(a):Witam wszystkich! A w szczegolnosci osoby,ktore niedawno podniosly mnie na duchu( One wiedza,o kim mowa :wink: )dzieki-kochani jestescie. Dostalam w koncu swoja wymarzona prace i w koncu z radoscia wstaje kazdego kolejnego dzionka! w koncu czlowiek czuje sie dowartosciowany! Przyjemnie jest znow odczuwac pelnie szczescia, czasami trzeba tylko na nia troche dluzej poczekac...

Teraz to ty bedziesz wzorem i tym "sloneczkem"dla osob szukajacych pracy.Jestes przykladem tego ze jak sie chce to sie ma :smile: moje gratulacje i dalszego powodzenia :cool: .Teraz juz obaj wiemy ze tylko w gore pozdrawiam :roza:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 31 mar 2007, 08:54 Re: podziekowania za wsparcie!

Wzoram dla takich ja ja:) Choć ja też się wcale nie poddaje i nie zamierzam. Ludzie którzy mnie nie chcą zatrudnić nie wiedzą co tracą... Ich sprawa :razz:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdi8282 » 31 mar 2007, 19:32 Re: podziekowania za wsparcie!

Dzieki za gratulacje. Anek jestem przekonana,ze uda Ci sie znalezc cos odpowiedniego, w koncu kto ostatnim razem dawal madre rady. " Najlepszy sposob na sukces to podazac za radami,ktore dajesz innym". Z mojej strony moge powiedziec,ze nalezy probowac w wielu agencjach. Mysle,ze wazne jest wiele rzeczy gdy pytasz o prace- ubior raczej smart,niezbyt wyzywajacy bo nikt nie podejdzie do nas powaznie, poza tym starac sie jak najwiecej mowic o sobie,o tym dlaczego tu jestesmy i o planach na przyszloc, nie odpowiadac tylko na zadawane pytania ale nawiazac temat samemu- jezeli spodobasz sie to sukces masz w garsci. Uwazam rowniez,ze nie nalezy byc zdesperowanym mowiac,ze musisz cos znalezc,raczej byc troszke wybrednym. W moim wypadku duze znaczenie mialo takie wlasnie podejscie by dostac w koncu dobra dla mnie prace. Powodzenia dla wszystkich szukajacych pracy!!!

magdi8282
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 10 lip 2006, 18:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lucas » 22 kwi 2007, 18:19 wow!

magdi8282 napisał(a):Dzieki za gratulacje. Anek jestem przekonana,ze uda Ci sie znalezc cos odpowiedniego, w koncu kto ostatnim razem dawal madre rady. " Najlepszy sposob na sukces to podazac za radami,ktore dajesz innym". Z mojej strony moge powiedziec,ze nalezy probowac w wielu agencjach. Mysle,ze wazne jest wiele rzeczy gdy pytasz o prace- ubior raczej smart,niezbyt wyzywajacy bo nikt nie podejdzie do nas powaznie, poza tym starac sie jak najwiecej mowic o sobie,o tym dlaczego tu jestesmy i o planach na przyszloc, nie odpowiadac tylko na zadawane pytania ale nawiazac temat samemu- jezeli spodobasz sie to sukces masz w garsci. Uwazam rowniez,ze nie nalezy byc zdesperowanym mowiac,ze musisz cos znalezc,raczej byc troszke wybrednym. W moim wypadku duze znaczenie mialo takie wlasnie podejscie by dostac w koncu dobra dla mnie prace. Powodzenia dla wszystkich szukajacych pracy!!!

pomarzyc,brawo! :lol: :lol:

lucas
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 sty 2007, 09:46
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 24 kwi 2007, 15:27 Re: podziekowania za wsparcie!

Zastosuje się do waszych uwag i zobaczymy czy jutro sprawdzą się wasze rady.
Będzie to taki mały test.
Pozdrawiam.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 24 kwi 2007, 19:26 Re: podziekowania za wsparcie!

Trzymac kciuki,
i niech bedzie tak ze Oni nas kiedys ganiali,
a teraz my Ich...

aby po pracy trzasnac drzwiami samochodu i zajac sie tym co lubimy, no nie ?
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA