Wspolne spedzanie czasu

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Her30 » 30 mar 2019, 11:36 Wspolne spedzanie czasu

Hejka. Moj partner pracuje w weekendy, przyjaciolki spedzaja czas ze swoim polowkami I zostaje sama :/ moze jest ktos chetny na spotkanie, Jakies wyjscie
. Moze wyjazd?? Jestem otwarta na propozycje

Her30
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 30 mar 2019, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kate1 » 2 kwi 2019, 12:59 Re: Wspolne spedzanie czasu

Witam. Chetnie dolacze do Ciebie w weekend i mozemy ciekawie spedzic czas wyjezdzajac za miasto. Mam kolezanki, ktore tez wyjezdzaja ze mna z miasta w zielone przestworza obcowac z przyroda, cieszyc sie spiewem ptakow, sloneczna pogoda, widokami ze wzgorz. Proponuje wedrowki w Country Park, odwiedzenie National Trust palacow z parkami, miejsc nalezacych do Outstanding Beauty of Nature, Arboretum, wedrowki nad kanalem, wyjazd do Walii w gory i nad morze /wedrowki po klifach/ etc... Tutaj nie mozna nudzic sie. Gama wspanialych miejsc udostepnionych do wypoczynku i rekreacji jest ogromna. Moj telefon zostawie Ci na pw.

Kate1
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 28 lut 2015, 08:42
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez 123krzys » 2 kwi 2019, 15:24 Re: Wspolne spedzanie czasu

tez nie mam z kim gdzies pojechac-cos pozwiedzac,mozna czasem do was sie przylaczyc czy to raczej babskie wypady? :)

123krzys
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 cze 2016, 16:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kate1 » 4 kwi 2019, 10:30 Re: Wspolne spedzanie czasu

Oczywiscie , ze mozesz dolaczyc. Meska plec tez zaszczyca nas swoja obecnoscia w wyprawach za miasto. 13 kwietnia jedziemy na Clent Hills. Mozesz pisac tu ,a takze podam Ci numer telfonu na pw.

Kate1
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 28 lut 2015, 08:42
Reputacja: 9
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron