Wasze czule punkty

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 kwi 2007, 10:49 Re: Wasze czule punkty

Lola napisał(a):Ja nie lubie narzekania, tzn kazdy lubi sobie ponarzekac ale jak sie nic z tym nie robi to wzbudza sie we mnie :evil: albo jak ktos mowi ze nie ma pieniedzy a wiadomo ze kupil sobie ostatnio mieszkanie samochod itp ale ciagle nie ma pieniedzy... :?:


Lola, pamiętasz gadaliśmy o tym ostatnio przy scrabblach. Dokładnie o tym...

Pewne narodowości, mają to do siebie, że nawet po zmianie życia, miejsca itd cały czas narzekają... to jest w ich naturach.
Moje kochanie kiedyś powiedziało, coś, za co mocno się oburzyłem. I nie rozumiałem, a teraz to zauważam, i moge potwierdzić...

Polacy ciągle narzekają... nie zależnie od miejsca sziedzenia ( 90 % ), ale wydaje mi sie, że to jest spowodowane brakiem słońca, kolorów i dobrych fluidów na codzień...
I to się potwierdza.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 kwi 2007, 10:51 Re: Wasze czule punkty

Anek napisał(a):Ja uwazam ze sie nie mowi sie o slabych punktach. Ktos moze to wykorzystac i po co


Bo wykorzystywanie słabych punktów tylko wzmacnia osobę wkręcaną...

wsiaz napisał(a):Ja natomiast nie nawidze, jak sie zachowuja Polacy w UK, nie wszyscy oczywiscie, ale wiekszosc z nas nie miala w PL szans na normalne zycie, to przyjechali tutaj i teraz sa ponad innymi, te ubiory od stop do glow musi byc wszystko adidasa lub nike ( w Pl pewnie tacy tylko stali w sklepie i marzyli o takich ciuchach) , nastepna sprawa samochody, wiadomo , ze tutaj jest nas stac na rozne "fury" i duzo lepsze niz w Pl, ale jak taki polanski jedzie przewqaz\nie omega lub passatem , to sie tylko oglada czy ktos sie na niego patrzy, ja na to zwracam uwage i patrze oczywiscie , ale z pozalowaniem...


Hehe, zgadzam się... w pełni! Może nie w pełni, bo ubiór to rzecz nie do obgadywania, ale o ogólne zachowanie niektórych Polaków...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 22 kwi 2007, 13:00 Re: Wasze czule punkty

sluchaj z ubiorem to chodzilo mi o to, ze jak sie kupi np bluze , to musi byc najlepiej czarna z ogromnym napisem NIKE, ja tez kupuje tylko oryginaly i pozadne ubranie, ale nigdy na pokaz tylko dla siebie i staram sie kupowac takie rzerczy, gdzie nazwa firmy czy logo jest minimalnie widoczna, a nienawidze tego zachowania, ze w pewna sobote bedac na deptaku na West bromie, stwierdzilem ze nastepnym reazem dla przykladu pozaklejam wszystkie znaczki tasma tak jak w serialu m jak milosc, hehe
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 kwi 2007, 13:12 Re: Wasze czule punkty

a to, tak zgadzam się z Tobą. No ale powiedzmy, że każdy wie która grupa Polaków tak robi.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 28 kwi 2007, 14:11 Re: Wasze czule punkty

Nie lubie slyszec jak ktos mi mowi 'nie mozesz', 'musisz' albo 'tak wszyscy robia', 'tam wszyscy beda' itp.
Wiem co musze i wiem co moge i jestem Wodnikiem wiec malo mnie interele co robia wszyscy :wink:

I baaaaardzo nie lubie jak ktos jest ci..a. 'wielka wiekszosc' anglikow to ciapy wiec czesto wjezdzaja mi na 'nerw'.
Albo cie potraca na chodniku, albo pojda na zakupy bez pieniedzy :???:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 28 kwi 2007, 14:16 Re: Wasze czule punkty

to ja się nie będę odzywać :roll:

bo ja też wielka ci..a jestem wtedy :oops:

wczoraj np. miałam nie takie skarpetki co trzeba
jedne brązowe, jedne niebieskie :wink:

nie chciało mi się szukać skarpetek do pary :roll:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 28 kwi 2007, 14:33 Re: Wasze czule punkty

te-ha z tymi skarpetkami to zartujesz co?? :shock:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 28 kwi 2007, 14:42 Re: Wasze czule punkty

no wiesz :roll:

nie miałam już świeżych skarpetek :roll:

i tylko te dwie ostały sie czyste :roll:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 28 kwi 2007, 14:52 Re: Wasze czule punkty

hehehehhehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 28 kwi 2007, 15:05 Re: Wasze czule punkty

ja o swoich czulych punktach nigdy nikomu nie mowie, bo ludzie bywaja wredni i moga to wykorzystac :cool:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 28 kwi 2007, 15:19 Re: Wasze czule punkty

te-ha z tymi skarpetkami to zartujesz co??


Ja często specjalnie zakładam 2 o różnych kolorach.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK