Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 7 maja 2007, 15:52 Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

:mrgreen: :twisted: Jak wiadomo każdy ma dobre i złe dni.
Zdaża się, że świadomie a czasem nie świadomie słuchamy muzyki, która akurat w tym momencie wyraza nasz stan emocjonalny (ups... ale napisałam...)
W każdym razie chodzi mi o to czego słuchacie np. przed wyjsciem na impreze, lub jak na kogoś się zdenerwujecie.

Jakie piosenki wywołują wspomnienia...

ja np. jak mnie zdenerwuje moja połówka :evil: to słucham - Renaty Przemyk 'Babę zesłał Bóg' lub Apollo Four Forty - Stop the Rock

Pozdrawiam Marleneee

Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 7 maja 2007, 16:20 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Leonard Cohen, album TEN NEW SONGS piosenka "In my secret live", wywołuje miłe wspomnienia związane z moim mężem, jak się kłócimy to mi włącza i zawsze się godzimy, jak nie ma go blisko mnie, a zdąża się to często to leci cały album Cohena. Jak jestem w świetnym nastroju, po prostu włączam radio lub program muzyczny i słucham jak leci.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 7 maja 2007, 17:23 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Ostatnia piosenka Natashy Bedingfield: I wanna have your babies
http://youtube.com/watch?v=HaXhxBLF7fo
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Camel » 7 maja 2007, 21:43 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

A ja powiem Marcy Gray ... :roza:

A tak gdy mam wszytskich kobiet dość :lol: To sobie puszczę Pudelsów - Kocham się ... i wszystko jasne :grin:
Avatar użytkownika
Camel
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 kwi 2007, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 7 maja 2007, 22:46 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Polecam dla Was CocoRosin napewno się wam spodoba...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiaa » 8 maja 2007, 10:45 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Chyba raczej Coco rosie :)

kasiaa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 27 paź 2006, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 8 maja 2007, 12:20 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

No tak... przemęczony jestem. Ale pisze się razem. Tylko, ze R duże.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 8 maja 2007, 15:18 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

cyrkon1 napisał(a):Leonard Cohen, album TEN NEW SONGS piosenka "In my secret live", wywołuje miłe wspomnienia związane z moim mężem, jak się kłócimy to mi włącza i zawsze się godzimy, jak nie ma go blisko mnie, a zdąża się to często to leci cały album Cohena. Jak jestem w świetnym nastroju, po prostu włączam radio lub program muzyczny i słucham jak leci.


Widze ze mamy podobne gusta................. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Nusio » 8 maja 2007, 18:36 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Ja preferuje generalnie cięższe granie. Gdy jestem zły (co zdarza sie bardzo rzadko, niemniej czasem sie zdarzy :wink: ) lub zmęczony, popowo-nijaka papka z radia rozdrażnia mnie jeszcze bardziej. Wtedy kłade sie na łóżku, zapuszczam sobie któryś z moich ulubionych albumów (jest ich ogromnie dużo, i ciężko mi rzucić jakimś jednym tytułem) i to jest to co mnie uspokaja i relaksuje. A do snu bardzo dobry jest np. album "Sound Of Perseverance" kapeli Death.
Avatar użytkownika
Nusio
Rozeznany
 
 
Posty: 175
Wiek: 43
Dołączył: 28 kwi 2007, 21:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 8 maja 2007, 19:45 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

ja na smutny nastrój mam taki kawałek polskiej kapeli (oczywiście nikomu w Polsce nie znanej ;p) Riverside tytuł OK

http://www.sendspace.com/file/bv9d7h

plik w formacie vobis ogg - każdy nowszy winamp powinien odtworzyć

EDIT: aa zapomniałem dodać: z dedykacją dla Teśki :wink:
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 8 maja 2007, 20:32 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...


Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Camel » 8 maja 2007, 21:24 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Nelly ... hmm łaaaadnie :mrgreen:

Maneater czy Say it right :?: Ja osobiście lubię Glow :grin:

:roza: :roza: :roza:

Pozdr,
Camel
Avatar użytkownika
Camel
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 kwi 2007, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 9 maja 2007, 08:39 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

hmm. na zly nastroj slucham roznego rodzaju walcow np: walc kwiatow z dziadka do orzechow, a jak mam dobry humor to wszystko , jak leci, oprocz metalu i nowoczesnej muzyki powaznej, bo to moze roztroic nerwy hah. :mrgreen:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 maja 2007, 10:31 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

Ja zawsze slucham koncertow skrzypcowych i obojowych jak musze sie nad czyms skupic.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dżdżownica » 13 maja 2007, 09:13 Re: Muzyka która ukoi kobiecą duszę...

A ja polecam Kosheen i Imogen Heap :roza:
Avatar użytkownika
Dżdżownica
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 39
Dołączyła: 5 maja 2007, 15:52
Lokalizacja: Rybnik
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron