konto w banku pomozcie

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 27 maja 2007, 08:48 konto w banku pomozcie

mam pytanie jak moge zdobyc karte platnicza w banku posiadam konto ale tylko cash account juz 4 miesiace wplywy sa a oni nie chca mi dac zadnego lepszego probowalem juz wszedzie co zrobic

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 27 maja 2007, 10:20 Re: konto w banku pomozcie

zapytaj dlaczego. jak sa uparci to powiedz ze chcesz zlikwidowac konto i przeniesc sie gdzie indziej.
nasz klienr, nasz pan.
albo zabierz ostatni wyciag z konta jako potwierdzenie adresu, pojdz do innego banku i popros o zalozenie konta. moze gdzie indziej dostaniesz platnicza od razu..
pozdr :roza:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 27 maja 2007, 14:33 Re: konto w banku pomozcie

Idz do Lloyds TSB dostaniesz Vise Electron od razu, lub HSBC tutaj niestety tylko Maestro. Ale w sumie wszystko zalezy od rodzaju konta.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 27 maja 2007, 22:04 Re: konto w banku pomozcie

ja bym zrobil tak jak Lukasz sugeruje. A tak wogole to co to za gowniany bank w ktorym cie tak traktuja?!

W Barclaysie na strat dostalem vise z wysokim overdraftem a po 3 miesiacach przysluguje mi juz redytowka
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 28 maja 2007, 09:18 Re: konto w banku pomozcie

w lloydsie daja debet po jakims 1,5 roku, oraz credit card po tym samym okresie z limitem 5tys funtow, debet ustalilem tylko na 500, na poczatek visa electron-moze byc, po chyba 6 miechach dostalem normalna vise, ale nie widze roznicy, czy visa czy electron, w PL wyplata kosztuje z tej visy 4,5 funta za ok 300 wyplaty bankomat pko sa
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 28 maja 2007, 12:08 Re: konto w banku pomozcie

wsiaz napisał(a):w lloydsie daja debet po jakims 1,5 roku, oraz credit card po tym samym okresie z limitem 5tys funtow, debet ustalilem tylko na 500, na poczatek visa electron-moze byc, po chyba 6 miechach dostalem normalna vise, ale nie widze roznicy, czy visa czy electron, w PL wyplata kosztuje z tej visy 4,5 funta za ok 300 wyplaty bankomat pko sa


Ja w Lloyds dostałam debit kart tydzień po założeniu konta, z debetem w wysokości 300L, jak odwiedziłam ich placówkę po 3 miesiącach to proponowali mi kartę kredytową, ale nie skorzystałam, po roku przyszło mi pismo z ofertą kredytową do 15000L. Jak jestem w Polsce to wypłacam tą kartą w banku WBK S.A., prowizją to 1L za transakcję, bez względu na wysokość wypłaty.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez przemek22 » 28 maja 2007, 18:28 Re: konto w banku pomozcie

wiecie ale mi kaza zlozyc jakis credit scoring i dopiero wtedy ale dzieki za informacje

przemek22
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2007, 13:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 28 maja 2007, 19:18 Re: konto w banku pomozcie

Co to jest credit scoring, jakieś wygrywanie czy jak, nawet nie wiem jak to przetłumaczyć i co to jest....

O ile się nie mylę to mąż "Anek" pracuje w banku, może jej zapytaj...
Mam nadzieję, że Anek nie będzie na mnie zła, że interesantów jej podsyłam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 28 maja 2007, 22:02 Re: konto w banku pomozcie

punkty np za zaplacone rachunki
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciejos100 » 5 lip 2007, 09:47 Re: konto w banku pomozcie

Zalozylem konto classic w banku Lloyds. Po kilku dniach przyslali mi karte debetowa. Nie wiem jednak (bo nie jest napisane w zadnych dokumentach, ktore otrzymalem, ani nie bylo o tym mowy podczas spotkania z konsultantem) do jakiej kwoty moge zrobic debet. Czy ktos sie orientuje? Z gory dzieki za odpowiedz.

maciejos100
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 35
Dołączył: 18 maja 2007, 15:55
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 5 lip 2007, 22:05 Re: konto w banku pomozcie

Przeczytaj dokladnie umowe, ktore podpisales. Jesli nic nie podpisywales, tzn nie ustalales debetu to za kazdy minus na koncie mozesz zostac obciazony. Tak bylo przynajmniej jak ja zakladalam konto (jakies 2 lata temu). Mam konto select w Lloydsie i za kazdy debet place kare Ł30. A jak nie bedziesz i tak wiedzial to najlepiej idz do banku i sie spytaj. Nie jest fajnie byc obciazonym Ł30 za nic :mad:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez zdzisium » 5 lip 2007, 23:10 Re: konto w banku pomozcie

Sprawdz sobie balance w bankomacie. Masz tam podane na wydruku stan konta oraz kwote dostepna. Jesli ta druga jest wieksza niz pierwsza to jest to wlasnie kwota dopuszczalnego debetu.

zdzisium
 
 

MężczyznaPostNapisane przez qzdee » 6 lip 2007, 09:44 Re: konto w banku pomozcie

A ja mam taki problem: byłem w banku Lloyds na New Street i tam poinformowano mnie, że osoba niepraująca nie może założyć konta:/ Moim zdaniem to bzdura, tak samo twierdzi mój landlord i ludzie pracujący w agencji, którzy chórem stwierdzili, że na New Street "chrzanią głupoty".
Więc może wy mi coś poradzicie? Potrzebuje konto jedynie na 3 miesiące żeby wpłacać na nie pieniądze, chcę żeby było tanio, nie potrzebuję żadnej karty kredytowej (mam swoją visę)ani debetowe,etc... Może jakiś inny bank?
A i jescze jedno pytanie, czy po 3 miesiącach mogę tak po prostu zlikwidować konto?

qzdee
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 36
Dołączył: 25 cze 2007, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 6 lip 2007, 20:34 Re: konto w banku pomozcie

Macieju: w Lloyds wyjsciowo nie masz zadnego debetu jezeli specjalnie tego nie zalatwisz (przynajmniej tak bylo w zeszlym roku).

A ja mam taki problem: byłem w banku Lloyds na New Street i tam poinformowano mnie, że osoba niepraująca nie może założyć konta:/ Moim zdaniem to bzdura, tak samo twierdzi mój landlord i ludzie pracujący w agencji, którzy chórem stwierdzili, że na New Street "chrzanią głupoty


W zeszlym roku pomieszkiwalem z para - brytyjka i marokanczykiem. Ona tez miala problem z zalozeniem konta po dluzszym pobycie za granica - nie miala potwierdzenia adresu!
Nie wiem jak z praca, ale musisz miec prawie na pewno potwierdzenie adresu - moze byc to nawet tv licence czy jakis inny rachunek i nie powinno byc problemu.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 44
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kookai » 16 sie 2007, 07:37 Re: konto w banku pomozcie

w lojdsie powinni ci teraz zalozyc konto bez listu od pracodawcy, ale nie mow ze nie pracujesz.. Teraz wszedzie wisza reklamy ze jezeli masz paszport to ci wystarczy aby otworzyc konto w barclejsie albo lojdsie....powiedz ze potrzebujesz konto aby miec gdzie trzymac pieniadze.. basic account to sie nazywa.. konto + karta bankomatowa. musisz miec tylko paszport i zapewne potwierdzenie adresu (to jest najczesciej najtrudniejsze)

kookai
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 sie 2007, 13:08
Lokalizacja: Lester
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE