doświadczenie a szukanie pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez ryba2801 » 6 cze 2007, 12:57 doświadczenie a szukanie pracy

siemano.

taka sprawa. rok temu byłem w okresie wakacji w bham, ale prace dostałem dopiero po miesiącu szukania - koniec końców i tak mi sie opłaciło. w tym roku mam zamiar ponownie zawitać do tej metropolii, i tak jak rok temu, w połowie lipca. wiem, że to nie jest najlepszy termin na szukanie roboty, i właśnie z tego względu chcialbym was zapytać czy fakt taki, że pracowałem juz w anglii ułatwia w jakiś sposób znalezienie roboty, czy raczej ma to niewielki wpływ na prcoes rekrutacji? chodzi tu o prace w fabryce czy też magazynie, nic wielkiego (zeszłego lata pracowałem w cadbury's).

ryba2801
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 lip 2006, 16:06
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 6 cze 2007, 13:16 Re: doświadczenie a szukanie pracy

na pewno ma wplyw. powinienes miec juz NIN, a to wyglada duzo lepiej, no i przeciez znasz juz ruchy, i wiesz czego sie spodziewac. poza tym mozesz przeciez podzwonic z pl do agencji, i do ofert z job centre.

pozdro

PE

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 6 cze 2007, 15:25 Re: doświadczenie a szukanie pracy

napewno jest to dla ciebie plus bo masz juz doswiadzczenie. jeszcze tylko jakies referencje od pracodawcy i bedzie ok
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA