weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 21 cze 2007, 19:02 Re: weekend pod gwiazdami

Witam wszystkich!!!
Bardzo chetnie sie rowniez wybiore na impreze plenerowa.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 21 cze 2007, 19:09 Re: weekend pod gwiazdami

hmmm...ja tez jestem chetna na ta imprezke...ale jestem nowa na tym forum...moze nie taka nowa...:P
ja bede z mezem....moge jeszcze wziasc 3 osoby:P :roza: pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 21 cze 2007, 19:42 Re: weekend pod gwiazdami

Ok ja i moi znajomi mamy pare samochodów, mamy namioty i sprzet kampingowy. Problem polega na tym ze w momencie kiedy pogoda bedzie motocyklowa ( such i slonecznie) pojedziemy sobie motorkami. Nadal natomiast zostaje opcja dzielenia namiotów. Mamy 2 trzyoosobowe dodatkowo móglbym zakombinowac i zalatwic jedna 2.

Ale jeszcze nie jest za pózno i namiot mozna kupic . My kupilismy swoje tutaj www.worldoftents.co.uk i naprawde nie zalujemy wydania tych paru groszy. Namiot sie zzawsze przyda . A jesli was tak bardzo wydatki domowe sciskaja to mozna za 39 funtów w argosie kupic namiot 2 spiwori i 2 karimaty ( tegonie polecam wyglada jak jednorazówka).


dobry namiot za 60 gbp kupic juz mozna wiec wydatek warty swieczki. My planujemy sobie pojezdzic po uk i koczowac w namiotach. Nikt nigdy ci nie zwróci uwagi gdzie sie rozbijasz wiec opcja jest kuszaca.

czekam na dalszy rozwój sytuacji i zwiedzac rodacy to naprawde jest piekna wyspa.

Pod linkiem warto zobaczyc bedzie sie pojawiac seria artykulów pt'ciekawe zaktki'zachecam do czytania i zwiedzania
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 24 cze 2007, 13:22 Re: weekend pod gwiazdami

ellloo
ja nadal chcem jechac.

PS. przepraszam, że się nie odzywałam. Nie mam czasem siły włączyc kompa... :mrgreen:

[ Dodano: Nie Cze 24, 2007 15:37 ]
proszę tez o zebranie wszystkich informacji na temat wyjazdu w jednym poscie...bo juz sie pogubiłam znam termin ...
a co do miejsca, transportu i opłat to juz się zakręciłam :mrgreen:

Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 25 cze 2007, 17:04 Re: weekend pod gwiazdami

Ja jade :) pewnie prosto z lotniska :P w sobote dolacze do szanownego grona biwakowiczow :)
Transport narazie mam a jak cos wypadnie i nie bede mial to wezme taxi :D a co tam w koncu jestesmy w Anglii :P
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 26 cze 2007, 17:23 Re: weekend pod gwiazdami

DATA: 14 - 15 LIPIEC

miejsce jest nad jeziorem, obok jest pub i rerstauracja, można robić ogniska i grać na gitarze ( jedynie nie można w nocy słuchac głośnej muzyki) nocleg za osobę 6GBP + 3 GBP za samochód i namiot. Położnie: do okoła góry w okolicy Snowdonu (więc można nawet zrobic wypadzik na szczyt). Link do lokalizacji:

http://www.snowdoninn.co.uk/snowdonia.asp

Transport własny:lista kto jedzie Arkiem

Kod: Zaznacz cały
Osoba                    Transport               Wolne miejsca

1. Arek_pie,               van                       
2. Bogunia                 z Arkiem                   -
3. Adam                    z Arkiem                   -
4. Dorota                  z Arkiem                   -
5. Janusz                  z Arkiem                   -
6. Tomek                   z Arkiem                   -
7. Grzesiu                 z Arkiem                   -


Lipton jedzie z Shonem, pieszcie kto nie ma jeszcze jak się dostać to coś wymyślimy!

Mam tylko nadzieje, że pogoda dopisze :neutral:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez bogunia, łącznie edytowano 1 raz

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 26 cze 2007, 20:56 Re: weekend pod gwiazdami

no witam witam:)

to ja tez sie pisze nie wiem jak wyjdzie ale raczej na 99% jade
raczej bede dysponowal wlasnym srodkiem lokomocji ale byc moze namowie kogos ze znajomych i wtedy ten znajomy pojedzie a ja w tym czasie bede mogl spozywac napoje orzezwiajace:)

dam znac co i jak na dniach... acha czy potzrebna jest jakas rezerwacja?

pozdro
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 27 cze 2007, 16:36 Re: weekend pod gwiazdami

a więc dzwoniłam i pan powiedział, że dobrze by było zrobic rezerwacje bo jeśli nie będzie miejsca to nic na to nie poradzi. Opłata za rezerwacje: za osobę za noc.
Szczerze mówiąc nie wiem co z tym zrobić, chyba każdy musi sam zadzwonić i zarezerwować albo jedziemy w ciemno.
http://www.snowdoninn.co.uk/contact.asp

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 27 cze 2007, 22:03 Re: weekend pod gwiazdami

Może być miło. Również się pisze.
Posiadam samochód, śpiwór, namiotu brak.
Problemem jest tylko z adresem zamieszkania,Blackburn, ale jak macie jakiś znajomych w tych okolicach, którzy chcą dołączyć to dajcie znać, 4 miejsca wolne.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 2 lip 2007, 20:03 Re: weekend pod gwiazdami

Hejka, ja sie rowniez wybieram ze stevenem, Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie, a mozemy miec 3 miejsca w zaleznosci od decyzji moich znajomych. My jedziemy w piatek wieczorem, wiec jezeli ktos chce sie dolaczyc -zapraszamy.
Miejmy tylko nadzieje ze ze ta deszczowa pogoda sie w koncu skonczy.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 2 lip 2007, 20:11 Re: weekend pod gwiazdami

Kurcze ale Wam fajnie az Wam zazdroszcze. Tez bym sie chetnie zabral ale tak sie zlozylo ze 13 jade do Polski (wiec w sumie mam nadzieje ze nie bede zalowal). Gdybym nie mial kupionych biletow i ustawionych wakacji to na 100% bym sie gdzies wcisnal.
Jestem na forum os stycznia i mimo, ze znam Was tylko z ekranu, tzn nigdy nikogo nie widzialem, co za pewne sie wkrotce zmieni, to juz Was polubulem i troche sie do Was przywiazalem :)

Kocham gory i do snowdoni sie wybieram z kumplem ale we wrzesniu.

A Wam na wyprawe duzo slonka, zimnego piwka i wspanialej zabawy
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 2 lip 2007, 20:24 Re: weekend pod gwiazdami

:cry: jak to w zyciu bywa , sa przeciwnosci losu...
14 koncze dopiero o godzienie 15 wiec nie bede mogła z wami pojechac...
alee postaram sie byc z wami duchem choc wolałabym ciałem...
Bawcie sie dobrze i wspomnijcie tych co nie mogli jechac
buuuuuuuu :cry:

Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 4 lip 2007, 06:15 Re: weekend pod gwiazdami

W zaleznosci od warunków pogodowych wybiore sie ja Van. i moja mala. Jesli sie uda to porobimy jakies fotki z powietrza .
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 lip 2007, 09:43 Re: weekend pod gwiazdami

Mam nadziej, że pogoda się poprawi :sad: a jeśli nie to może zdecydujmy czy jedziemy czy nie żeby nie wyszło że wszyscy zdecudują wkońcu że nie jadą. I może jakoś spotkajmy się samochodami w jednym miejscu to wszyscy razem ruszymy.

pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 9 lip 2007, 18:24 Re: weekend pod gwiazdami

taki peletonik z samochodow, to niewypali :neutral: dwoch to banda, trzech to stado :razz:
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE