pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 10 cze 2007, 22:11 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

vanwaestel, no to nieciekawie :neutral: zycze w takim razie szybkiego powrotu na szosy :wink:

Tak pozatym chlopaki nastepnym razem jak bedzie organizowane jakies spotkanko dajcie znac kogo nie bedzie. Gdyby nie to ze pojawil sie slimaczekzielon, to niezle bym sie wk!!#!@@#!@ przyjezdzajc na darmo.

Z innej beczki jak tam na paralotniach :?: za tydzien tez tam uderzacie :?: Moze z wami sie przejedziemy.... sie zobaczy :wink:
Jak macie czas w tygodniu to zrobimy gdzies ustawke dogadac szczegoly :mrgreen:
slimaczekzielon, co do Bassets Pool to jestem za a nawet przeciw :grin: jak bedziesz jechal to daj znac

do zobacznia

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 11 cze 2007, 08:37 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

hej chlopaki naprawde nam przykro ze nie dalismy rady, ale n ie dalo rady doleciec na czas. Co do obgadywania szczegolów, proponuje srode o 19 w gun barells . Co do wyjazdu to my z vanem lecimy w piatek z samego rana do sussex , co prawda jeszcze nie wiemy czy bajkami czy autem s zobaczy. Paralotnie byly ok szersza relacja pod wlasciwym postem
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 12 cze 2007, 21:45 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

spoko, sroda 19 w Gun Barells mi pasuje. Co prawda wypad na paralotnie mi nie lezy bo w piatek pracuje pozatym mozecie jechac autem, ale chetnie sie z wami spotkam i zapoznam. Przy okazji moze cos ustalimy na przyszlosc. Dajcie tylko znac czy bedziecie :razz: hehe

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

sorki w tym tygodniu pracuje od 14tej do 22giej ide spac dobranoc :wink:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 24 cze 2007, 17:44 Re: pierwsze oficjalne spotkanie motocyklistow!

Witam wszystkich motocyklistow i nie tylko!!! Mam na imie Mateusz mam 20 lat, jestem w Birmingham od ponad roku na forum nowy!!! Motocykle sa moja pasja poprostu kocham jednoslady. Jezdze Honda CBR 600 f1. Moze stara maszyna ale jara. Jesli poszukujecie kompana to sie pisze jak tylko bede mial wolny czas a mam go w weekendy. Chetnie sie wybiore na jakies wypady poza miasto, zloty itp. Jak cos piszcie!!!
Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE