wolne w środku tygodnia

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez bogunia » 25 lip 2007, 18:11 wolne w środku tygodnia

tak się zastanawiam, czy tylko ja mam taki dziwny system pracy czy jest ktoś jeszcze. pracuje od piątku do poniedziałku natomiast od wtorku do czwartku mam wolne. Ktoś jeszcze nie ma co robić w środku tygodnia?

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 25 lip 2007, 18:32 Re: wolne w środku tygodnia

ja pracuje we wtorki, czwartki i soboty, a wiekszosc u mnie w pracy w systemie 4-dniowym, pon, wt, pt, so

pozdrawiam

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 25 lip 2007, 18:33 Re: wolne w środku tygodnia

Witam,nie nie tylko Ty masz tak dziwnie.Kierowcy w TWM maja podobnie.U nas tydzien ,,grafikowy,, zaczyna sie od niedzieli.I czesto zdarza sie ,ze mamy wolne w srodku tygodnia.

Malo tego.Nie wiem ,jak na innych garazach TWM,ale np u nas na BC jest tzw,, four day rota,,.Tzn,ze kierowcy,ktorzy dostali sie do takiego systemu pracuja w ciagu dnia troche dluzej ok 9.30-10.30 godz dziennie.Za to maja do dyspozycji 3 dni wolnego w tygodniu.I teraz wyobraz sobie,ze na grafiku wychodzi Ci (i nawet dosyc czesto) takie cos:

I tydzien: czwartek -off piatek -off sobota -off

II tydzien:niedziela -off poniedzialek-off wtorek- off

Czyli w sumie 6 day off pod rzad.Bardzo dobry uklad na zaplanowanie sobie krotkiego weekendu bez straty ani jednego dnia z platnego urlopu.

Na five day rocie takich dni moze byc pod rzad tylko 4.

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 25 lip 2007, 19:10 Re: wolne w środku tygodnia

W moim przypadku mam kazda niedziele wolna plus jakis dzien w tygodniu.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 25 lip 2007, 21:03 Re: wolne w środku tygodnia

jak to milo przeczytac ze jest nas tak wielu (czyli ze nie jestems sama), ja tez mam wolna niedziele i jakis dzie w tygodniu (niewiadomo jaki...) od 3 lat juz tak pracuje ale w zwiazku z tym ze mam tylko jeden dzien wolny na raz nie mam problemu co zrobic z wolnym czasem

anyway
ale to juz niedlugo poniewaz: ZNALAZLAM NOWA PRACE RZUCAM MOJ SKLEPIK I ZACZYNAM PRACE OD PON-PT Z WEEKENDEM WOLNYM!!!! IIIHA
jestem jednym z najszczesliwszych ludzi na swiecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
oko za oko uczyni tylko świat ślepym!!!

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 25 lip 2007, 21:09 Re: wolne w środku tygodnia

Ja również z reguły pracuje w weekendy czasami mam wolne niedziele, plus jakiś dzień w tygodniu. Przyznam się ze mój ulubiony układ to wolna niedziela i czwartek. Padam jak musze robić 5 dni z rzędu, dlatego nie lubię mieć dwóch dni razem off. :wink: :wink: :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez bboy » 26 lip 2007, 16:12 Re: wolne w środku tygodnia

Ja za to pracuję 4 dni po 12 godz potem 4 dni off, następnie 4 nocki i znowu 4 off, też dobry system 4 dni urlopu i mam 12 dni wolnego :grin:

bboy
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 40
Dołączył: 19 lis 2006, 09:08
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 27 lip 2007, 07:48 Re: wolne w środku tygodnia

Ja za to pracuję 4 dni po 12 godz potem 4 dni off, następnie 4 nocki i znowu 4 off, też dobry system 4 dni urlopu i mam 12 dni wolnego


a w jakiej firmie? slozylem aplikacje do P&O ferrymasters, oni tez maja taki system pracy

pozdr pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 27 lip 2007, 08:13 Re: wolne w środku tygodnia

Ja mam wolne w niedziele i poniedzialki, ale to tez czasami... w tym tygodniu np, nie mam wolnego wogole, czyli pracuje bez przerwy 14 dni.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK