weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez boB » 30 lip 2007, 11:18 Re: weekend pod gwiazdami

a na czym i gdzie? Ile to by w przyblizeniu kosztowalo(ostatnio za duzo mi z konta ucieka:)?
bo na to jeziorko to planuje jedynie kapielowki zabrac i moze oplyne je dookola;-)hehe
plywanie w lodeczce po jeziorku nie dla mnie;-)
Aniu wrzuc jakis link do tego prosze OK?
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 31 lip 2007, 12:41 Re: weekend pod gwiazdami

Zdjecia z poprzedniego wyjazdu fenomentalne !! Napiszcie cos blizej o calej wyprawie :)
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 31 lip 2007, 14:37 Re: weekend pod gwiazdami

hmm....Tego nie mozna opisac slowami to trzeba przezyc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Rzucić palenie ? To łatwe. Robiłem to ze sto razy."

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 31 lip 2007, 22:06 Re: weekend pod gwiazdami

to ja chyba przeżyję to jeszcze raz hehe ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 1 sie 2007, 08:08 Re: weekend pod gwiazdami

Chetnych informuje ze mala grupka wybiera ponownie w tym tygodniu. jade ja, steven, i Bob, oraz moja kolezanka z siostra z manchesteru, oraz ich jacys znajomi.
Niestety nie mamy juz wolnych miejsc w samochodzie ani w namiocie. ale wszystkie osoby ktore maja mozliwosc dolaczyc do nas sa mile widziane. Damian i Krzychu, jedziecie?

Wspomniany wyzej water rafting tym razem odpada. jak bedzie ladna pogoda to postaramy sie wdrapac na snowdon.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 1 sie 2007, 08:38 Re: weekend pod gwiazdami

Ja tam sie wdrapie i przy brzydkiej pogodzie;-) hehe, mam nadzieje ze mi nadwerezone glany wytrzymaja troche;-) Do wszystkich zainteresowanych wejsciem na gorke bierzcie buty w ktorych juz chodziliscie i z twarda podeszwa;-) oszczedzi wrednych otarc;-)
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 1 sie 2007, 16:37 Re: weekend pod gwiazdami

Hiya everyone, ok me and ania and a few others are going to snowdon again this weekend. we will travel there on friday evening the 3rd august and return on sunday 5th august. we will put our tent up in the same place near to the lake as before. if there is anyone who didn't go last time but would like to go this time and wants to know where we will be then you can call me steve on 07821492202 or e-mail me on steve.desausmarez@btinternet.com for that information. so i hope you will all come as the weather is going to be super!!!

so lets see if we can get to snowdon this time as the weather is going to be much better than last time. i also have spaces in my car but will be going there on friday evening.let me or ania know if you would like a lift in my car. i look forward to that camp fire and piwo with as many as want to come. best wishes to you all and i look forward to seeing you at the weekend in wales

sorry its all in english but you all know how bad my polish is don't you! :-)

stevie

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 1 sie 2007, 16:50 Re: weekend pod gwiazdami

damiano oczywiscie bedzie :) krzychu rowniez sie wybiera,tylko jeszcze nie wie czy motorkiem czy tez autem.
zabieram gitarke i spiewniki,wiec sie nie wymigacie od spiewania :)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 1 sie 2007, 17:51 Re: weekend pod gwiazdami

a ktos moze sie orientuje ile pociag albo autobus kosztuje do tej miejscowosci i tzreba by bylo namiot zakupic albo jak ktos jedzie pociagiem albo czyms innym to dajcie znac moze ja tez skorzystam z wyjazdu:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 1 sie 2007, 21:24 Re: weekend pod gwiazdami

ja tez chce :(
dobrej zabawy
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 2 sie 2007, 09:37 Re: weekend pod gwiazdami

details of how to find us at the weekend if you want to come

drive on the A5 until you see the A4086 carry on this road until it forks into two roads, one go's up a hill and the other which is the A498 is to the left, take this road!

carry on this road until you come to the village of Beddgelert. Go into this village until you come to a small bridge, don't cross this bridge!! before you cross it there will be a small road on your right hand side that go's up a hill, take this road ok!!!!

then you will come to a small village after about 7 minutes driving called Rhyd Ddu, go through this village past a small road on your left hand side until you come to a small building once again on your left hand side of the road, with a large white gate next to it. open the gate and thats the camp site, we are at the top of the camp site near the lake and the toilets and showers. we have a large blue tent. THERE ARE NO SIGNS TELLING YOU THIS IS A CAMP SITE, WE COULDN'T FIND IT THE 1ST TIME SO ONCE YOU LEAVE THE VILLAGE OF RHYD DDU, JUST LOOK ON YOUR LEFT HAND SIDE FOR THIS BUILDING AND GATE!

ITS ABOUT 6MINUTES FROM THE VILLAGE OF RHYD DDU.


http://www.snowdoninn.co.uk/snowdonia.asp

good wishes to you all, if you do come then have a safe trip and see yoy for piwo!!!


stevie

bob if you do need a trip then call me ok!!!

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 2 sie 2007, 19:21 Re: weekend pod gwiazdami

Czesc, i ja dolacze,
po dlugiej nieobecnosci w Bam wypada chocby spotkac ludzikow na wyjezdzie,
Podziekowania w kierunku dobrych ludkow ktorzy zgodzili sie zabrac Beskidenluchsa :roza:
Jacek
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 3 sie 2007, 19:59 Re: weekend pod gwiazdami

:idea:: :idea:: hej mamy jeszcze jedno miejsce w samochodzie(wykruszyla sie jedna osobka:(, ktory wyjezdza jutro o 8 rano do Walii jesli ktos ma chec jechac niech pisze do mnie albo Plazia na Pw lub gg :idea:: :idea::

Ps do Plazia po 22;-)
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarosz » 4 sie 2007, 12:18 Re: weekend pod gwiazdami

ruszam dopiero dzis wieczorem po pracy, jakos tak po 20stej. mam nadzieje ze jeszcze beda siedzieli przy ognisq ludziska.... :wink:

jarosz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 45
Dołączył: 19 lip 2007, 17:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 5 sie 2007, 15:31 Re: weekend pod gwiazdami

plazermen napisał(a):to ja chyba przeżyję to jeszcze raz hehe ;]

No te Francuzki :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron