Egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B tlumaczenie

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;
Czy ktos moze ma/wie jak zdobyc tlumaczenie na j. pl wszystkich pytan i odpowiedzi na egzamin teoretyczny na prawko kat. B?
Z gory dzieki i pozdrowienia

Biedrona1
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 56
Dołączyła: 3 gru 2006, 21:12
Lokalizacja: Morecambe
Reputacja: 0
Neutralny

Z tego co mówili mi koledzy Anglicy z pracy - jest dostępna polska wersja wszystkich testów egzaminacyjnych. Wystarczy zadzwonić do DVLA (Driver and Vehicle Licensing Agency) i zapytać ich o szczegóły.

Egzamin teoretyczny można zdawać w innym języku niż angielski.
Sprawdź informacje dostępne pod tym linkiem:
http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/Le ... DG_4022538
:: caveat emptor ::
Avatar użytkownika
Pav-Q
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 46
Dołączył: 7 cze 2007, 14:44
Lokalizacja: Zgorzelec-Konin
Reputacja: 0
Neutralny

Dzieki, Kolego, za odpowiedz. Problem polega na tym, ze zanim czlek pokorny na egzamin sie stawi, najpierw powinien cos umiec... Dlatego tłumacz na samym egzaminie, to „troche” za pozno. Ponadto, ponoc elektroniczny tłumacz (tzn. ten puszczany w słuchawkach) podczas egzaminu jest tak niezrozumialy/niepolski, ze lepiej z niego nie korzystać i zdawac po angielsku. Angielskie testy po polsku pozwola nauczyc się (zrozumiec) o co w pytaniach (i odpowiedziach) chodzi, bez zmudnego wyszukiwania w słowniku specyficznych slow/zwrotow.
Pewnie niektórzy za to mnie skrytykuja, bo w koncu to tez/dalsza nauka jezyka. Ale w tej chwili chodzi o egzaminy na prawko, a nie o nauke specyficznego jezyka, który przydalby sie jedynie chyba do konwersacji z instruktorem jazdy bądź policjantem… czego nie przewiduje…)
Ale dzieki za Twoja „cegielke” w temacie.
Obecnie: jezdze na „L”, tłumaczenia testow juz mam, i prawdziwie sie przydaja (przy okazji, jakby „niechcacy” i tak poznaje te specyficzne zwroty motoryzacyjne… Ale o ile latwiej/szybciej/dokladniej, gdy ma sie w reku te tlumaczenie pytan egzaminacyjnych na PL.
Pozdravki dla wszystkich

Biedrona1
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 56
Dołączyła: 3 gru 2006, 21:12
Lokalizacja: Morecambe
Reputacja: 0
Neutralny

A jak zalatwilas tlumaczenie :?:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

Hi.
Podaj mi adres @ na PW, to Ci przesle (ok. 4,2 MB) te tlumaczenia.
Pozdravki

Biedrona1
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 56
Dołączyła: 3 gru 2006, 21:12
Lokalizacja: Morecambe
Reputacja: 0
Neutralny

Dzieki.Tez wybieram sie na test i jazdy i jakos nie moge sie wybrac :???:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA