National Express 777

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez koliberek » 17 sie 2007, 09:41 National Express 777

Czy ktoś może rezerwował sobie bilet na National Express w Polsce, nie mając karty kredytowej czy debetowej, czy są jakieś biura podróży rezerwujące bilety na tą linię?
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 17 sie 2007, 12:02 Re: National Express 777

Z tego co pamietam to biura Orbisu to robily.
Ale tez mozna to zrobic w innych biurach podrozy.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 17 sie 2007, 12:18 Re: National Express 777

dzięki wielkie, przejdę się dziś w takim razie po biurach i popytam (w Eurolines odpisali mi na maila że nie prowadzą sprzedaży), ale popytam w Orbisie i innych też. pozdrawiam. dzięki

[ Dodano: Pią Sie 17, 2007 16:49 ]
chyba kicha z wrocławskimi biurami podróży, byłam w kilku między innymi w Orbisie, nie udało się zarezerwować :(, w jednym powiedzieli mi że podobno Eurolines rezewowało kiedyś ale na zasadzie przedłużenia trasy ich własnego taboru...
szukam dalszych informacji jesli ktoś ma sprawdzone,
dzięki wiekie tym co juz sie odezwali z radami, :wink:
pozdrawiam :wink:
miłego piątkowego wieczoru wszystkim życzę :grin:
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 17 sie 2007, 15:57 Re: National Express 777

tylko bez paniki.
znalez kogos kto ma karte i niech Ci kupi przez internet e-ticket ktory sobie wydrukujesz od razu.
karta przeciez wcale nie musi byc na Twoje nazwisko
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 17 sie 2007, 16:02 Re: National Express 777

dzieki, już o tym myślałam , pytałam znajomych , jedna osoba tylko ma, ale taka niezbyt chętana do pomocy w jakikolwiek sprawach dlatego chiałam załatwić to przez biuro podróży jakieś... wiesz jak jest czasem... z taka "łaską" coniektórzy pomagaja że nie chce się z nimi nic załatwiać.. ale chyba będę musiała.
pozdrawiam serdecznie
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 17 sie 2007, 16:05 Re: National Express 777

to niech sie wypcha jak jej sie nie podoba
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 17 sie 2007, 16:10 Re: National Express 777

cos wymyślę, jakoś tak jest że jak się drzwi zamykają to się otwiera okno, rozwiązanie się znajdzie...
pozdrawiam bardzo serdecznie
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 17 sie 2007, 16:14 Re: National Express 777

tylko czasem nie wyskakuj przez to okno :mrgreen:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 17 sie 2007, 16:17 Re: National Express 777

nic mi nie będzie-umiem latać :grin: ale dzięki za troskę
koliber :wink:
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kibob » 20 sie 2007, 08:28 Re: National Express 777

nie ma potrzeby kupowania biletu już w polsce. jeśli ten bilet chcesz dla siebie i znasz angielski na tyle dobrze, żeby go kupić na miejscu to zrób tak :) przy każdym większym lotnisku i mieście można kupić bilet (całą dobę, nawet u kierowcy)
pozdrawiam :)

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 20 sie 2007, 14:55 Re: National Express 777

dzięki, pozdrawiam! :wink:
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 20 sie 2007, 15:50 Re: National Express 777

a na jakie lotnisko przylatujesz? bo wiem gdzie na luton kupic
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 20 sie 2007, 16:13 Re: National Express 777

Kibob napisał(a):nie ma potrzeby kupowania biletu ju¿ w polsce. je¶li ten bilet chcesz dla siebie i znasz angielski na tyle dobrze, ¿eby go kupiæ na miejscu to zrób tak :) przy ka¿dym wiêkszym lotnisku i mie¶cie mo¿na kupiæ bilet (ca³± dobê, nawet u kierowcy)
pozdrawiam :)


Wszystko fajnie, tylko moze sie okazac, ze bedzie czekac kilka godzin na najblizszy wolny autobus. Ja kiedys czekalem chyba 4 godziny.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zola108 » 29 sie 2007, 23:15 euro26

prosze wyrobcie sobie karte uero 26!!!!
ja ma w millenium napewno inne banki yez wyrabiaja mozna placic przez internet i w angli tez nawet ze nie ma czipa!!!!
mam juz skonczone 26 lat i nie jestem studentem co jet podstawa do wyrobienia tej karty.
jak pani pyta sie w banku studjuje pan ??twoja odp a musze pokazac index nie to studjuje....

powodzenia\

zola108
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 43
Dołączył: 20 gru 2006, 13:57
Lokalizacja: trojmiasto
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI