prad, gaz, telefon, internet

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez 21milka » 6 wrz 2007, 09:08 Re: prad, gaz, telefon, internet

I jak udało Ci sie coś załatwić??
Bo jak nie, to polecam się.
Mam 2 córcie, więc już przechodziłam za zadymy szkolne i takei tam..
Aha, ważne jest to, ze odobnie jak w innych krajach, zapisy do szkół sa dużo wcześniej.
Do dobrej , katolickiej, znacznie wcześniej. Do Reception kończyli zapisy w grudniu.
Chociaż z doświadczenia i opowieści wiem, ze można dziecko"dopisać" w roku szkolnym, tyle, ze jest trudniej.

Jak bedziesz potrzebowała jakiś informacji, lub np pokoju na kilka dni, to pisz, chętnie pomogę;-)
P.S. Mieszkam w fajnej dzielnicy, w koło parki, szkoły.... więc może i Tobie się spodoba;-) A domów to pełno do wynajęcia jest, mogę pomóc cosik załatwić;-)

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 6 wrz 2007, 15:33 Re: prad, gaz, telefon, internet

Hej 21Milka. Dzieki za zainteresowanie. Niestety musialam przelozyc swoj lot z 4 wrzesnia na 10 (wylatuje z usa 10, a w uk bede 11 wrzesnia-data znaczaca). Zawalil dentysta i to dosyc powaznie, wiec mam opoznienie. Domu nadal szukam. Jak wiesz o czyms ciekawym, to daj znac. Na razie wynajelam hotel. I mam nadzieje, ze znajde cos szybko, bo od tego zalezy jak szybko moja corka pojdzie do szkoly. A z ciekawosci, gdzie mieszkasz, bo okoloce opisalas bardzo fajnie?
dzieki
aga

[ Dodano: Czw Wrz 06, 2007 19:17 ]
Oj blad mi sie wkradl. Chodzilo mi o okolice

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI