3ci weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 24 sie 2007, 16:03 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

pojechaliscie juz???????? czy jeszcze jestescie????
"Rzucić palenie ? To łatwe. Robiłem to ze sto razy."

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 24 sie 2007, 16:18 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

Joł Lipton, w wesołym plaziochodzie jedno miejsce jeszcze mam :razz:
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 24 sie 2007, 16:59 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

oj a ma ktos mozeeeeee miejsce w namiocie, bo teraz to mi juz argosa zamkneli?? :mrgreen:
"Rzucić palenie ? To łatwe. Robiłem to ze sto razy."

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 24 sie 2007, 22:27 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

W namiocie to moze i miejsca jeszcze beda, tylko nie nie wiadomo czy na polu namiotowym miesce na postawienie namiotu bedzie :-).
Powaznie, nasz kemping jest ponoc zarezerwowany, ale my i tak jedziemy, bo mozna powiedziec ze jest on na wpol dziki tzn nikt go non stop nie pilnuje (przynajmnie tak bylo ostatnio) Wiec moja rada, nie pytajcie w pubie (do ktorego kemping nalezy) o miejsca, tylko od razu walcie na kemping. Bedziemy probowali sie jakos wcisnac.
Ale roznie to moze byc... wiec w najgorszym wypadku bedziemy musieli rozproszyc sie po kilku kempingach, albo rozbic sie gdzies na dziko. najgorsze ze tam nie ma zasiegu komorkowego, dlatego w przypadku faktycznego braku miejsc, w przypadku tak duzej grupy, ciezko nam sie bedzie na miescu skomunikowac.
No coz poszukujcie namiotu ktory wyglada tak jak na zalaczonym obrazku. I postarajcie sie dojechac jak najszybciej, zeby pozajmowac miejsca na kempingu. My probujemy dojechac na 12.00
Załączniki
normal_DSCF5529.jpg
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 29 sie 2007, 13:30 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

Krol zwierzat czyli lew zebral wszystkie zwierzatka na polanie i rzekl
Madre na lewo, a piekne na prawo
Zaba na to przeciez sie nie rozdwoje
i nastala dluuuuuuuuuuuuuuuuuga cisza
rozumiem wszyscy rzucili sie w wir pracy i nie maja czasu zajrzec tutaj
Załączniki
slimak sie cieszyc.gif
Ja tej puszki pandory nie otworze:)
slimak sie cieszyc.gif (19.82 KiB) Przeglądane 21738 razy
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 30 sie 2007, 09:07 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

Ja sie raczej rzucilam w wir odsypiania po weekendzie, ale udalo mi sie zaladowac zdjecia.
A przynajmniej wiekszosc zdjec.

Zatem milego ogladania

http://www.bubbleshare.com/album/222796/overview


CDN.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 30 sie 2007, 18:19 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

hiya everyone,
i am thinking of planning a day in Leamington spa, messing around on the river in boats or in the park and a party in the evening at mine. does anybody like this idea?????????????

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 31 sie 2007, 06:42 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

you bet !! See you soon :)
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 4 wrz 2007, 06:40 !!!

hiya everyone :-)

we are having a few over to Leamington Spa this weekend, is there anyone who wants to join us?????? we will also go out on the town in the evening. so come on get yourselfs over to Royal Leamington Spa and lets have some fun this weekend!!!! :-) Leamington has a lot going for it, its a beautiful regency spa water town. we even have polish shops and a polish centre!!! :-)

if you bring a sleeping bag you can even stay if you don't want to drive home!!!


so the place to be this weekend is leamington spa, hope you will join us!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

if you want to join us then just send me a message and i will give you the details and address

if you want to come on the train then they run every 30minutes and only take 30minutes from birmingham new street station

by car it takes 40minutes or less

hope to see you ok

steve.desausmarez@btinternet.com



stevie

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 5 wrz 2007, 12:39 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

niezapominajka napisał(a):Ja sie raczej rzucilam w wir odsypiania po weekendzie, ale udalo mi sie zaladowac zdjecia.
A przynajmniej wiekszosc zdjec.

Zatem milego ogladania

http://www.bubbleshare.com/album/222796/overview


CDN.


Wielkie dzieki za zdjecia, szczegolnie te z dymkami wzudzily radosc, a mial byc taki nudny dzien...tylko spotkania, bla bla bla,
prosimy o wiecej !
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 6 wrz 2007, 19:16 Re: 3ci weekend pod gwiazdami

Wlasnie.... czekamy na reszte fotek :razz:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE