KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 22 wrz 2007, 18:04 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Insanity napisał(a):Obywatelstwo, żeby mieć pełne uprawnnienia obywatelskie- prawa itd, tak?
Ja tam mam na najlizsze 5 lat zaplanowane zycie... Anglia mi zaplanowala.

Rafał, nie poznalem Cię na tym avatarze, zastanawiałem się czy to ten Raf czy nie...

oczywiscie ze ja :P
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aggi » 22 wrz 2007, 20:47 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

dzieki za wasze odpowiedzi,kazde ma inne zdanie na ten temat i to mi sie podoba,a najbardzie to jak napisala,pietia1,ze niektórze tu maja swój dom i rodzine.a co mi sie niepodoba ze ktos pisze ze zostaje tu dlatego ze nieznam polskiej ortografii,ale niekazdy jest madry i tak wyksztalcony co pewna osoba,i kazdy ma prawo do popelniania bledów,jesli piszemy na dany temat to poco pouczac innych.mój dom tez jest tu i mam nadziej ze tak zostanie,tylko by zdrowie bylo bo to najwarzniejsze,ja tez niema nic wpolsce nawet swojego domu,mój dom jest tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aggi
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 19 wrz 2007, 20:31
Lokalizacja: STRATFORD-UPON-AVON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 22 wrz 2007, 21:43 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Prosze bardzo...
ladne zakonczenie szczegolnie w jednej sprawie...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 23 wrz 2007, 10:26 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

tak mi sie wydaje ze jak ktos juz zasmakowal tu spokoju finansowego i wiedzie mu sie ok to ciezko by bylo wrocic tam gdzie wszystko jest wywrocone do gory nogami. nie chce mi sie stad nigdzie wyjezdzac ale zycie czasem plata figle i nigdy nic nie wiadomo.
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 23 wrz 2007, 17:30 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

A ja zaczynam tesknic. Dopiero teraz po 2 latach (prawie) za Polska. Zwlaszcza, ze urodzilam malenstwa i tak zatesknilam za rodzina (mama przyjechala do mnie i mi pomaga) , przyjaciolmi, swoim domem, polskimi miastami i wsiami (wczesniej wogole nie tesknilam - moj maz tajk - ja nie).... Nie mialam zamiaru wracac, teraz coraz bardziej chce.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK