Tanie rozmowy do Polski

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 1 paź 2007, 21:47 Tanie rozmowy do Polski

Temat tem był setki razy, lecz sieć o2, poinformowała mnie że tanie rozmowy do polski zakonczyły się. Więc znacie jakiś najtanszy system dzwonienia z komórki?
Z tel, stacjonarnego, informacja zapewne też bylaby uzyteczna nie tylko dla mnie.
Zostaje tez komputer. Skype, czy gg, wszyscy znamy, ale mozna dokupić jakieś dodadkowe opcej z których mozna dzwonic nawet na tel, stacjonarne, Czy zna je ktos?
Słyszałem nawet że chyba w wikendyw pewnych gdz, mozna darmo rozmawiać na tel, do Polski,Z GG czy ze SKYPE. niw iem,
Dziekuje Bardzo.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 1 paź 2007, 22:34 Re: Tanie rozmowy do Polski

kup kredyt za ok 10 funtow ze strony freecall luyb internationalscalls, mozna dzwonic do polski caly dzien z kompa do 120 dni za te 10 funtow
pozatym dostalem maila odstatnio o powrocie do tanich polaczen z telefonmow :



Powrot Darmowych Polaczen do Polski!!!
Jesli posiadasz telefon z darmowymi minutami w abonamencie mozesz dzwonic ZA DARMO do Polski na telefon stacjonarny przy uzyciu swoich darmowych minut.

Po kilku miesiacach ciezkiej pracy w koncu udalo nam sie stworzyc nowy unikatowy serwis tylko dla Polakow i tylko w Taniagadka.co.uk i Gadatka.com. Po polsku, aby jeszcze bardziej ulatwic Ci zycie.

Dziala we wszystkich sieciach oprocz T-Mobile.

Jak dzwonic za darmo?
1. Wyslij mailem na darmowerozmowy@gadatka.com Twoje imie i numer telefonu.
2. Dostaniesz mailem numer dostepowy.
3. Upewnij sie, ze masz dostepne darmowe minuty do wszystkich sieci.
4.Wybierz numer dostepowy.
5. Wybierz pelny numer do Polski (0048) zakoncz naciskajac # i rozmawiaj za darmo!!! 6. Powiedz znajomym aby i oni mogli skorzystac z naszego serwisu.

Uwaga!

Od 28 wrzesnia O2 zaczyna pobierac oplaty za polaczenia z numerami 0844 i 870. Skorzystaj wiec z naszego nowego serwisu by dzwonic za darmo korzystajac z darmowych minut abonamentowych.

Uwaga!!
Przekonanie, ze numer jest darmowy wynika z przeprowadzonych testow, ktore pokazaly, ze polaczenia z numerami 07893 sa wliczone w darmowe minuty w abonamencie. Jednak Twoim obowiazkiem jest upewnienie sie, ze serwis ten jest dla Ciebie darmowy. W przypadku nie wliczania tego w darmowe minuty koszt polaczenia zostanie naliczony nie przez nasza firme tylko przez Twojego operatora i to u niego powinienes dochodzic swoich praw.

PRZED UZYCIEM SERWISU UPEWNIJ SIE O KOSZCIE POlACZENIA.NUMER 0783 MOZE NIE BYC WLICZONY W TWOJE DARMOWE MINUTY DO WSZYSTKICH SIECI. T-MOBILE MOGANIE BYC OBJETE USlUGA- PROSIMY SPRAWDZIC PRZED U! ZYCIEM
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ajcila22 » 1 paź 2007, 22:45 Re: Tanie rozmowy do Polski

A czy te darmowe dzwonienie do PL z minut oby napewno jest aktualne,slyszalam,ze juz wycofane to jest?
Avatar użytkownika
Ajcila22
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 38
Dołączyła: 25 wrz 2007, 08:00
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 1 paź 2007, 22:53 Re: Tanie rozmowy do Polski

maila dostalem ok tydzien temu, masz tam strone to wejdz i sprawdz i poczytaj ja nie sprawdzalem, bo nie dzzwonie do pl, tymbardziej teraz z komorki.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 2 paź 2007, 16:19 Re: Tanie rozmowy do Polski

Wsiaz , bardzo dziękuje.
Teraz tylko trzeba sprawdzic wszystko.
zmienili cos , a okazuje się ze dla nas zmienił sie tylko nr.polączenia z pl.
Mam 2 tel, na kontrakt z o2. W darmowych minutach dzw, do pl. taraz zobacze czy tez je wykorzystam, denerwuje mnie troche ze trzeba podawac imie, nr tel. Boje się aby nie złapali mnie na jakis nie chciany kontrakt, jakas wpadka finansowa,
reklamy teraz są bezwzględne!
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 2 paź 2007, 23:51 Re: Tanie rozmowy do Polski

The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 3 paź 2007, 10:51 Re: Tanie rozmowy do Polski

Wczoraj dzwoniłem ze strego numeru do PL, no i tak jakby sie nic nie zmieniła, nadal działa. jednym działa innym nie?? zobacze jaki rachunek przyjdze :neutral:
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 3 paź 2007, 16:15 Re: Tanie rozmowy do Polski

Widzialem ostatnio plakat w sklepie Vodafone o tanich polaczeniach z Pl
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI