Wiadomości w internecie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 2 paź 2007, 22:03 Wiadomości w internecie

Zapewne wielu z nas czyta wiadomości z kraju i ze swiata. Kazdy zapewne i zna stronki w internecie jak:interia pl,wirtualna polska, onet pl. ale ja chciałbym zaptac sie czy istnieje taka strona która co dzien jak włącze ją to wszystkie informacje pojawiaja się tylko raz dziennie, na 24 gdz. do tej pory mam problem ze czytam je np rano o 07;00 i gubie wiadomosci z 16 ;00, nie mam czasu szukac i wracac stronami do tylu,
rozwiazaniem jest jeden czas podania wszystkich wiadomości, a potem przerwa 24 gdz,
czy istnieje cos takiego w internecie? dziekuje bardzo!
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 3 paź 2007, 17:01 Re: Wiadomości w internecie

cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Webi » 3 paź 2007, 17:05 Re: Wiadomości w internecie

fakty na tvn24.pl <20znakow>

Webi
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 35
Dołączył: 24 cze 2007, 17:54
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 3 paź 2007, 20:48 Re: Wiadomości w internecie

Te oglądam co dzien, są fajne, ale mnie chodzi o czytanie wiadomości, raz na dzien, i mieć wszystkie wiadomości z całego dnia, razem szybciutko dostepne. dokladnie tak jak to wygląda kupujac gazete, oczywiscie nie tak obszernie,
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anka » 5 paź 2007, 12:38 Re: Wiadomości w internecie

to moze strona www.dziennik.pl poprostu gazeta

Anka
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączyła: 11 lip 2007, 09:48
Lokalizacja: Tamworth (wrocek)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 5 paź 2007, 20:24 Re: Wiadomości w internecie

Dziękuje, ale ale na tym chyba będzie koniec bo zaraz albo mnie cierpliwosc się skonczy albo wam ;) Poprostu nie istnieje taka strona na swiecie!
Raz na dzien, nigdy i nigdzie nie pojawiają sie informacje, dowodem tego sa różne gdz, kazdej innej informacji, jednak tylko gazeta z papieru jest jedyna,
A tak z ciekawosci ciekawy jestem czy istnieje mozliwosć przeczytania DOKLADNIE TEGO SAMEGO, co jest w jakiejs gazecie, np wyborcza, w pl czy hello w uk. oczywiscie za oplata bo jakze by inaczej, najwazniejsze czy istnieja taka opcja? dzieki :!:
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pietia1 » 5 paź 2007, 20:39 Re: Wiadomości w internecie

http://www.gazeta.pl/0,0.html
no prosze :0
Albo
http://www.gazetawyborcza.pl/0,0.html - faktyczna gazeta wyborcza :0
Pozdrowka
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 53
Dołączył: 17 wrz 2007, 09:36
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 6 paź 2007, 00:41 Re: Wiadomości w internecie

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale mysle ze jakis czytnik RSS powinien zalatwic sprawe. konfigurujesz go tak zeby pobieral wiadomosci wedlug uznania i jak sobie np o 20 usiadziesz przy kompie to masz wszystkie wiadomosci jak na talerzu.
. dodatkowo konfiguracja zeby przeczytane wiadomosci znikaly dzieki czemu nie bedziesz czytal dwa razy tego samego.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez soniac » 6 paź 2007, 15:16 Re: Wiadomości w internecie

Bardzo dziekuje, chopciaż przyznam że sprawa raczej dla mnie sie bardziej komplikuje niz ułatwia. Onet pl, jak narazie dla mnie jest najlepszy, no i chyba zostane przy nim.
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron