"mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez mamma » 23 lip 2007, 14:45 "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

witam
wlasnie wrocilam z super seansu("HAIRSPRAY") dla mam i ich dzieciaczkow w wieku 0-2 lat. sala kinowa byla specjalnie przygotowana(changing mats and bottle warmers). naglosnienie i oswietlenie rowniez bylo dostosowane dla malych widzow.
jak ktoras z mam ma ochote sie tam ze mna wybrac to dajcie znac.
pozdrowionka

mamma
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 9 maja 2007, 16:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 11 sie 2007, 15:55 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

Czesc!

Mozesz napisac cops wiecej na ten temat? :wink:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamma » 13 sie 2007, 13:40 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

hej,
seanse odbywaja sie co dwa tygodnie, czasem co tydzien.
dzisiaj na przyklad ogladalysmy "rush hour 3".
bilet w cenie 3,50, za dziecko nic sie nie placi. mozesz tez wejsc na strone www.amccinemas.co.uk - tam dowiesz sie co bedzie grane w najblizszym czasie.

mamma
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 9 maja 2007, 16:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 15 paź 2007, 19:14 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

czy ktoras z Mam wybiera sie na film 29 pazdziernika pt;" STARDUST" ???
a moze wiecie jakie autobusy tam jezdza?
pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 17 paź 2007, 10:59 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

Ja sie wlasnie zastanawiam czy na taki seansie moj maly by wytrzymal :?: hm :wink:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 17 paź 2007, 16:36 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

no ja tez sie zastanawiam czy moj szkrab wytrzyma....
ale nic na sile mysle, jakby plakal to zawsze mozna wyjsc z sali i darowac sobie seans ;)

dzidziulki najwazniejsze hihihihi

a niewiesz Xara jaki autobus tam podjezdza? pozdr
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamma » 17 paź 2007, 19:27 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

nie ma problemu,zeby wyjsc z sali kinowej podczas seansu, chociaz jak do tej pory, zadne z dzieciaczkow tak bardzo nie plakalo,zeby trzeba wyjsc z kina. przewaznie po paru minutach wpatrywania sie w przeolbrzymi ekran usypiaja. ...ale kazde dziecko jest inne. ja bede 29ego, jak do tej pory nie opuscilismy zadnego seansu...no moze jeden lub dwa...
jezeli chodzi o autobusy to ja dojezdzam 9,120,126,138,139. ale to zalezy z ktorej dzielnicy jedziesz.

mamma
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 9 maja 2007, 16:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 20 paź 2007, 13:46 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

Czesc Dziewczyny!

Ja nigdy tam jeszcze nie bylam nie wiem jakie autobusy tam jezdza po za tym nie wiem jak to wyglada ale bardzo mnie to ciekawi :-P
Tylko moj malecjezt bojazliwy a chyba tam dosc ciemno jest co>i wydaje mi sie ze by sie bardzo przestarszyl :roll:
Ja bym wolala cos wlasnie znalesc z stylu plazy zamknietej dla dzieci czy cos szukalam ale nici!wrrrrrrr grrrrrr a w Londku takie cos jest no :-(

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 20 paź 2007, 19:26 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

to znaczy - jesli chodzi o kino to podobno maja przystosowana sale do dzieci, czyli nie jest glosno, jest jasno i przewijaki sa itp.

a o plazy to nie slyszalam gdzie jest niestety...;-)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 20 paź 2007, 19:33 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

No tak ale Olivka ja juz mam takiego brzdaca biegajacego :-P i pewnie nie usiedzi hehe raczej wolalby gry zabawy wiec chyba to nie dla takich wlasnie dzieciaczkow :roll:

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 21 paź 2007, 07:03 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

ah..no racja.... pewnie wesole miasteczko by wolal hihihihi
ja musze skorzystac z kinka puki moj maly jest "maly" hihihi

pozdrowionka
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Xara » 24 paź 2007, 23:34 Re: "mum and a baby movie" w amc - brodway plaza

Olivka moze jakies takie powolne autka czy cos ;)

Xara
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączyła: 3 mar 2007, 03:29
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET