Święta i Sylwester 2007

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 11 lis 2007, 22:53 Re: Święta i Sylwester 2007

Ja chyba wiem gdzie Sylwester, jednak nie w Londynie ( choc nie napewno ) ale u znajomych w domu, heheh... nie to ze sie wprosilem, dostalem zaproszenie tydzien temu, tak? Tak... zaakceptowane przez moje kochanie... :o

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 12 lis 2007, 10:08 Re: Święta i Sylwester 2007

Insanity napisał(a): nie to ze sie wprosilem, dostalem zaproszenie tydzien temu, tak?


Pocztá golebiá. Starym zwyczajem :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 12 lis 2007, 10:32 Re: Święta i Sylwester 2007

ja uwielbiam swieta i ten caly otaczajacy je nastroj ktory juz da sie wszedzie wyczuc i im robi sie zimniej na dworzu (dzis rano to tak bylo iscie przed swiatecznie przy -2 ) tym bardziej cieplo robi sie w sercu na mysl o choince i wigilijniej kolacji. poniewaz jestem tu juz dlugo czas odliczania do swiata kojarzy mi sie takze z tym marketem niemieckim co przyjezdza co roku. uwielbiam go po prostu. mozna tam kupic fajne swiecidelka swiateczne, kapciuszki z korzuszkiem i marcepanowe smakolyki :-D
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK

cron