Gdzie sciagacie filmy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 2 gru 2007, 09:30 Gdzie sciagacie filmy

Hej
Chcialabym sie zapytac czy macie jakies fajne stronki,aby sciagnac filmy oraz napisy??
Jesli ktos ma prosze o adresy ;)
Dziekuje Pozdro

P,S potrzebuje bardzo film SAW4 ;) ;)
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 2 gru 2007, 09:32 Re: Gdzie sciagacie filmy

magduniu ja sciagam programem "ares" filmy....
saw4 tez sie sciagnal ale w kiepskiej kopi..
;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 2 gru 2007, 10:29 Re: Gdzie sciagacie filmy

Ja polecam "Strong DC" w sieci direct connect :D - troche do konfigurowania jest ;D ale mozna znalezc "prawie wszystko" :D - z transferami bywa roznie :D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 2 gru 2007, 10:32 Re: Gdzie sciagacie filmy

http://nedds.pl/index.php?s=c7bed97d618 ... 78&act=idx ja tutaj poszukuje nowosci zarejestroj sie i popruboj
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 2 gru 2007, 11:38 Re: Gdzie sciagacie filmy

A ja polecam BitLord, do którego potrzeba torrentów naprzykład z www.torrenty.org... Tylko że trzeba się zarejestrować, a to kosztuje 8 zł - Koszt smsa.
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 2 gru 2007, 11:51 Re: Gdzie sciagacie filmy

ja polecam rapidshare ja scigam z tej strony max w pol godz wszystkie jakie tylko chce filmy jak jest najnowszy to zdaza sie ze niema lektora ale napisy z reguły sa i wiem ze ciagne na bank tej film ktory che anie jak np emule jeszcze torrent jest dobry male podbiestowo łapania wirusow i tez w miare szybko

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

PostNapisane przez KA i PE » 2 gru 2007, 13:32 Re: Gdzie sciagacie filmy

program bitspirit, a torrenty z http://www.ex-torrent.pl/ albo http://thepiratebay.org/


pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wielki szu » 2 gru 2007, 19:15 Re: Gdzie sciagacie filmy

bartsimson napisał(a):ja polecam rapidshare ja scigam z tej strony max w pol godz wszystkie jakie tylko chce filmy jak jest najnowszy to zdaza sie ze niema lektora ale napisy z reguły sa i wiem ze ciagne na bank tej film ktory che anie jak np emule jeszcze torrent jest dobry male podbiestowo łapania wirusow i tez w miare szybko

swieta prawda...rapid najlepszy..nic dodac nic ujac :)
Co jest doktorku???
Avatar użytkownika
wielki szu
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączył: 28 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: city centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 2 gru 2007, 19:42 Re: Gdzie sciagacie filmy

bartsimson napisał(a):ja polecam rapidshare ja scigam z tej strony max w pol godz wszystkie jakie tylko chce filmy jak jest najnowszy to zdaza sie ze niema lektora ale napisy z reguły sa i wiem ze ciagne na bank tej film ktory che anie jak np emule jeszcze torrent jest dobry male podbiestowo łapania wirusow i tez w miare szybko

Tez polecam rapida, gre na xboxa 360 ok 7,5 giga mam w jakiej 1,5h, a filmy to tylko na dvd sciagam bo na innych szkoda oczu i telewizora
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 2 gru 2007, 20:45 Re: Gdzie sciagacie filmy

a ja http://66stage.com - nie trza ściągać, tylko klik zabuforować i oglądamy

EDIT: a ten sav4 tez sie znalazl: http://tinyurl.com/ynojrx
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 5 gru 2007, 21:05 filmy

ja uzywam program torrent tylko najpierw mosisz wejsc w www.torrenty.org i tam mosisz sie zalogowac przez sms-a za chyba 5 zl z groszem i tam sciagasz wszystko gry,filmy,programy dokladnie jest tam wszystko tylko to ze trzeba sie zalogowac przez smsa ale tak morzesz pobrac najnowsze filmy aha i jeszcze mosisz pobrac program utorrent a przez ten program tylko robisz sciaganie a szukasz filmow w www.torrenty.org polecam ta stronke poniewarz jestem juz w niej 5lat.

pozdrawiam patryk.hak

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez madhavendra » 5 gru 2007, 21:40 Re: Gdzie sciagacie filmy

Avatar użytkownika
madhavendra
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 wrz 2006, 18:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 5 gru 2007, 21:46 Re: Gdzie sciagacie filmy

na tej stronie powyzej tez morzesz pobierac ale na tej co ja ci napisalem jest tyle samo filmow i innych rzeczy ale wiecej uzytkownikow wchodzi na ta strone co ja ci napisalem a jak bedzie wiecej seedow i peerow to wtedy szybciej ci sie to wszystko pobiera a peerzy i seedy to sa uzytkownicy. wiec ja proponuje www.torrenty.org

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 gru 2007, 05:50 Re: Gdzie sciagacie filmy

patryk.hak napisał(a):na tej stronie powyzej tez morzesz pobierac ale na tej co ja ci napisalem jest tyle samo filmow i innych rzeczy ale wiecej uzytkownikow wchodzi na ta strone co ja ci napisalem a jak bedzie wiecej seedow i peerow to wtedy szybciej ci sie to wszystko pobiera a peerzy i seedy to sa uzytkownicy. wiec ja proponuje www.torrenty.org


Szybciej niz z rapida na pewno nie sciagasz
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kate-i-tom » 23 gru 2007, 08:52 Re: Gdzie sciagacie filmy

Witam wszystkich..
Hmm. Na utorrenty przesiadlem sie z emule i szok... Lacze 2mb a szybkosci pobierania ok 250kb/s oczywiscie jak masz dostep do dobrych stron (czytaj nie publicznych) takich jak PolishTracker, Polishbytes to przy 1 seedzie jestem w stanie pobierac prawie na max bo serwer rozdziela na tych ktorzy moga szybko pobrac.
Dlazainteresowanych znam stronke na kyorej jest otwarta rejestracja za darmoszke(jakby czesiopowiedzial ) torrentlech.pl

Pozdrawiamy wszystkich i spokojnych Sw. zyczymy....



Szybciej niz z rapida na pewno nie sciagasz[/quote]

kate-i-tom
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 paź 2007, 19:44
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI