windows vista ANG

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 2 sty 2008, 19:36 Re: windows vista ANG

sasiadstar napisał(a):Jest prostszy sposob jesli zakupiles kompa w comecie albo innym tego typu sklepie , na obudowie powinienes miec klucz produktu, wtedy wystarczy sciagnac polska wersje visty z neta (ewentualnie dac mi znac) i zainstalowac z kluczem z obudowy dziala na 100 procent sam takowy system posiadam.


Hm... to posiadasz PIRATA
Zasady licencjonowania produktów MS:

"Prawo do zmiany wersji językowej zakupionego produktu zależy od rodzaju licencji, jaką klient nabył – inne zasady obowiązują w przypadku nabycia licencji w programie licencyjnym Open, Select inne w przypadku np. umowy Enterprise Agreement oraz w licencjach nabywanych jako produkt detaliczny lub licencjach OEM.

W przypadku licencji nabytych jako produkt detaliczny (FPP) lub jako OEM – licencja nie zezwala na zamianę wersji językowych. Użytkownik ma prawo używania licencji wyłącznie w wersji językowej, która została nabyta.

Wyjątek!
Dla Windows Vista Ultimate można pobrać Windows Vista Ultimate Language Pack, zawierający kilkanaście języków. W Menu Start należy wybrać: Panel sterowania -> Windows Update -> Windows Ultimate Extras. W okienku tym pojawi się lista wersji językowych, które można pobrać dla Windows Vista Ultimate w tym również Polish Language Pack.

W przypadku nabycia licencji np. w programie licencyjnym Open, użytkownik ma prawo do bezpłatnej zmiany wersji językowej o ile wersja językowa, która będzie używana jest w tej samej cenie lub tańsza od tej, która została nabyta.

Fragment umowy licencyjnej Open:"...Zamiast któregokolwiek produktu, na który nabyli Państwo licencję w ramach niniejszej umowy, mogą Państwo uruchamiać (i) wcześniejszą wersję lub (ii) inną wersję językową (dopóki ta inna wersja językowa jest dostępna w tej samej lub niższej cenie niż cena wersji zamówionej) tego samego produktu..."

W niektórych programach licencji grupowych licencje dostępne są w wersji językowej określonej jako np. All Languages (grupa wszystkich języków) lub European Languages( grupa języków europejskich), Extended European Languages ( grupa rozszerzonych języków europejskich) oznacza to, że kupując licencje na daną wersję językową użytkownik może używać dowolnej wersji językowej, która wchodzi w skład danej grupy języków."

To tak zeby uciac dyskusje... wiecej pod

http://www.microsoft.com/poland/licencje

A co do 100% dzialania klucza to jesli ci zadzialalo to miales szczescie poniewaz klucz jest przywiazany do serii Windows wiec mozna sciagnac i 10 plyt i moze nie zadzialac...

Ale zycze powodzenia...
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 3 sty 2008, 05:47 Re: windows vista ANG

a czy ja gdzies napisalem ze to legalne :)))) jak dlamnie wystarczy ze system i windows update tak sadza reszta to szczegoly, poco mi orginalnie orginalny system jak i tak 90 procent softu mam na witaminkach :P
Pozdrawiam
P.S. nikt nie pytal czy to legalne czy nie ale czy sie da spolszczyc

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA