program do ściągania filmów

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez Fresa » 1 sty 2008, 17:01 program do ściągania filmów

Szukam dobrego programu do ściągana filmów. Obecnie mam BearShare, ale nie jestem z tego programu zadowolona.

Fresa
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 26 sie 2007, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 sty 2008, 19:26 Re: program do ściągania filmów

my uzywamy BitSpirit i jest ok. w ustawieniach zmien tylko po zainstalowaniu na 10 - 15 pozycji sciaganych symultanicznie. fabrycznie jest ustawiony na max 3 wiec to troche malo
pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mio » 1 sty 2008, 21:54 Re: program do ściągania filmów

Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darco » 3 sty 2008, 17:36 Re: program do ściągania filmów

Polecam fora warezowe + wykupienie rapidshare + programik flashget .Mozna znalesc praktycznie kazdy film na forum,nowy stary i mase roznych rzeczy.
Avatar użytkownika
darco
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 41
Dołączył: 3 wrz 2006, 11:47
Lokalizacja: Lichfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 3 sty 2008, 20:18 Re: program do ściągania filmów

Jesli sciagasz z torenta to polecam flashget-a dodatkowo to dobry akcelerator do sciagania z www ale jesli chcesz naprawde pozasysac to najlepszym rozwiazaniem jest rapidshare, fakt faktem ze w anglii bez placenia sie nieobedzie ale to naprawde grosze w porownaniu z mozliwosciami a do sciagania z rapida dobry jest internet download manager

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darco » 3 sty 2008, 23:46 Re: program do ściągania filmów

Tak jak napisal sasiadstar rapid najlepszy przy laczu 8mb mozna sobie niezle posciagac praktycznie wszystko co sie chce w krotkim czasie.
Avatar użytkownika
darco
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 41
Dołączył: 3 wrz 2006, 11:47
Lokalizacja: Lichfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 3 sty 2008, 23:56 Re: program do ściągania filmów

bitComet i torrenty

pelna infirmacja i np. gotowe napisy w pliku
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 4 sty 2008, 00:05 Re: program do ściągania filmów

szkoda ze mam tylko 2mb/s ech 8 to by bylo cos... ale wracajac do tematu jesli preferujecie torenty polecam ta strone
www.ex-torrent.pl
jesli ktos zdecyduje sie na rapida to godna uwagi bedzie ta stronka
www.exsite.pl

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darco » 4 sty 2008, 17:34 Re: program do ściągania filmów

Na forach warezowych tez sa pelne informacje o plikach co sie sciaga w jakiej jakosci itp.
polecam:
www.darkmachine.pl
www.peb.pl
www.forum.dvhk.pl
www.darkwarez.pl
Avatar użytkownika
darco
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 41
Dołączył: 3 wrz 2006, 11:47
Lokalizacja: Lichfield
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 6 sty 2008, 09:16 Re: program do ściągania filmów

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:49 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 sty 2008, 10:20 Re: program do ściągania filmów

nowosci kupujesz po 3 funty?Po tyle to ja kupuje czyste dvd.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 6 sty 2008, 11:48 Re: program do ściągania filmów

ogotay napisał(a):Jak mozna sciagac cokolwiek, jak w sklepach tutaj sa filmy na DVD za 4 funty, a na amazonie i ebayu mozna kupic plyty CD czesto ponizej 3 funtow?


z lenistwa.................. a poza tym srednio 5 - 8 filmow tygodniowo (ja, zona i dzieci) zrobi w sumie kwote kilkunastu funtow. poza tym te po 3F to raczej mocno przeterminowane hity sa....

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mio » 6 sty 2008, 16:21 Re: program do ściągania filmów

Wykaz programow P2P, ich mozliwosci i bezpieczenstwo jezeli chodzi o lapanie wirusow

http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison ... plications
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 6 sty 2008, 22:46 Re: program do ściągania filmów

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:47 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 6 sty 2008, 23:48 Re: program do ściągania filmów

ogotay napisał(a):
wsiaz napisał(a):nowosci kupujesz po 3 funty?Po tyle to ja kupuje czyste dvd.

Poczujesz sie gorszy, jak obejrzysz ten film pol roku pozniej legalnei i taniej? Czy koledzy beda sie smiali, ze jestes frajer, bo kupujesz to, co mozna latwo ukrasc?

KA i PE napisał(a): z lenistwa.................. a poza tym srednio 5 - 8 filmow tygodniowo (ja, zona i dzieci)

Masz zone i dzieci i jeszcze masz czas na ogladanie 8 filmow w tygodniu?

pzdr

Stary idz do doktora, kazdy robi co chce ja napisalem po ile kupuje czyste plyty
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA