Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Czy boisz sie ublocic???

Nie - kocham bloto jak swinia
10
53%
Raz w miesiacu zapasy w blocie sa ok
5
26%
Nienawidze blota, ale uwielbiam kogos zmieszac z blotem
4
21%
 
Liczba głosów : 19

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sty 2008, 09:30 Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Witam wszystkich


jako ze zima chyli sie ku koncowi, i jako ze w moim kalendarzu pod dniem 9 Luty nie ma zadnych notatek. Ja i Van wpadlismy na pomysl by wyruszyc w plener.


Lokalizacja :

Cannock Chase
Long Mynd
Malvern Hills
Kideminister Forrest
Peak Districkt


Po glowie chodzi nam jeszcze kilka lokalizacji. Ale wszystko zalezy od warunków pogodowych.



Transport :

Obydwaj mamy auta, i bagazniki na rowery wiec z tym nie ma problemu.



Wyzywienie :

We wlasnym zakresie ( w zaleznosci od zainteresowania, przewidujemy kielbaske z grila na zakonczenie wypadu )




Skala trudnosci :

Kazdy da rade




Koszty :


Do potwierdzenia ( wszystko zalezy od liczby uczestników) nie przekroczy 25 gbp


Pozdrawiam i zapraszam

Dodano: Wto Sty 22, 2008 13:19
W razie wyzszej koniecznosci, mielibysmy wolne rowery do pozyczenia.
Załączniki
DSC00267.JPG
A widoki zapieraly dech w piersi.
DSC00238.JPG
Na wyprawe zawsze jest czas
DSC00246.JPG
Rok temu bylo fajnie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 sty 2008, 19:08 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Psia mac! Jeszcze nie zdazylem zajac sie moim goralem, dopiero uporalem sie z trialowka, brakuje mi jeszcze sporo bizuterii do mtb'ka (przerzutek, manetek itp.) Ale gdybym do tego terminu sie uporal to dam znac. Miejscowka mi obojetna - aby bylo duzo fajnego terenu. W Peak District bylem niedawno z Damianem ale kolarkami i zwiedzalismy glownie asfalty, wiec nie wiem jak tam trasy do xc sie maja - ale widzialem spore grupy freeridowcow calych w blocie i kolesi od xc tez, wiec pewnie jest gdzie pojezdzic.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 22 sty 2008, 20:11 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

pomyślimy, pomyślimy - tylko kondycja cieniutka - z górki nie ma sprawy a pod górke to sie podczepie :mrgreen: (wstępnie ja i adaś na tak)

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 22 sty 2008, 21:02 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Ja chyba tez jestem na TAK

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez _BezCenny » 23 sty 2008, 01:12 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

A jaki polecacie sobie kupić rower na takie wycieczki? Chciałbym również pojeździć bo widze po fotkach i zapowiedziach że naprawde fajne są tu ścieżki, a od zawsze lubie jeździć na rowerze:)
Avatar użytkownika
_BezCenny
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 37
Dołączył: 5 lis 2007, 23:33
Lokalizacja: Tarnobrzeg/SellyPark
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 23 sty 2008, 02:24 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

mam do dyspozycji dwa rowerki na ten wyjazd...
kona coiler i kona blast 20cali
http://www.wiggle.co.uk/ProductDetail.a ... &UberCat=0

oba rewelacyjne na gorski teren. moge odstapic blast'a na czas wyjazdu (ewentualnie odsprzedac). jesli chodzi o miejsce to sie zobaczy jak z sie zadeklarujecie z kondycja, lol. ja dzis drugi raz w tym roku na rowerze 25km i padam, wiec proponuje 40minut relaksu na dwoch kolkach dziennie i pojedziemy gdzies na pagorki :)

a co do zakupu to mysle ze wiekszosc rowerkow w granicach 400funtow powinna ci wystarczyc. dlaczego tak duzo? bo do tanszych trzeba caly czas dokladac...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 24 sty 2008, 08:14 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Ok

Krótka lista zeczy które nalezy zabrac.

-Czarny worek na smieci ( nie pytajcie - przyda sie)
-Odziez na przebranie
-Cos energetycznoego ( nie baterie i nie akumulator) np jedzenie
-Kurtke od deszczu( chociaz w sumie nie warto)
-Kask rowerowy ( w drodze powrotnej nie bedzie miejsca dla sztywniaków)
-Piwko mozna wziasc ( to tak do grila po wyprawie)
-Dobry nastrój


Organizatorzy upraszaja uczestników o rozpoczecie modlów o dobra pogode.

Z innej beczki:

Prosze sie wpisac na liste, i wpisac czy potrzebujecie a. transportu; b. roweru :

1. Marcin + Rower (2 miejsca w aucie, ewentualnie trzy )
2. Kasia + Rower
3 Karol + Rower ( 4 miejsca w aucie chyba)


Prosimy o potwierdzenie udzialu jako, ze musimy dograc wszystkie aspekty logistyczne.

Pozdrawaim
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 24 sty 2008, 21:47 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

a moze tu sie wybierzemy, no i kaski wowczas mozna w domu zostawic... jak spadniesz to juz... lol
Załączniki
image011.jpg
image010.jpg
image009.jpg

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 24 sty 2008, 23:54 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Moje czesci juz do mnie niedlugo jada, jak zdaze na czas to sie pisze. Jak bedzie miejsce u kogos w karocy to sie wbijam z rowerem, a jak nie to wezme moj pojazd i bede mial jedno miejsce dla kogos i jedno miejsce na rower (jesli sie uda wcisnac 2 na pake). Kondycji nie mam bo chorowalem ostro na grypę - jak cos bedzie mnie ktos holowałl pod gorke ;]

EDIT: dobra części na czas miał nie będę - już poprzekładałem hamulce ze starego roweru miejskiego, mostek od trialówki, zaraz dokupie jeszcze trochę zlomu i podoczepiam i jadę na 100%. Do tego ma być Damian (jeśli na czas rower przyślą ze sklepu) i Grzesiu the Bob jeśli na czas zdąży kupić swój. No i jeszce się kilku osób spytam i dam znać tu kto się jeszcze pisze. Wiadomo juz w ktore miejsce jedziemy?
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 26 sty 2008, 14:16 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

ja i Adaś piszemy się na 100%
samochodu nie mamy - uśmiech w stronę Marcina lub Karola :grin:

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 26 sty 2008, 14:49 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Bogusia.... jak ja lubie jak ty sie usmiechasz .... adas, bez bródnych mysli ...


Ok wezme was do siebie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 26 sty 2008, 15:33 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

no to macin ma pelen konplet! sa chetne osoby do mnie na pake? moge zabrac dwie kolejne... na trase proponuje miejsce o nazwie cannock chase, jesli ktos slyszal to w tym roku byly tam mistrzostwa w angielskiej zjazdowce :) ale jest to rowniez miejsce, gdzie duzo osob udaje sie na rowery "za miasto". okolo 40 min od birmingham.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 27 sty 2008, 11:01 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Ok lokalizacja potwierdzona. Sklad sie powoil klaruje.

Van koordynuje wyjazd jako ze ja znikam na tydzien i nie bede mial dostepu do internetu. wszelkie sprawy organizacyjne, ewentualne uczestnictwo prosze potwierdzic z Vanem.

Dzieki i do zobaczenia
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 27 sty 2008, 17:28 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Jakimi trasami mamy zamiar śmigać: tą do xc czy downhillową? Bo miałem zamiar założyć najdelikatniejsze koła i nastawiałem się na cross country, ale jak wszedłem na stronę tego parku i pooglądałem foty, to myslę, czy przypadkiem mocniejszych kół nie założyc i downhillowych opon i dętek? Są tam jakieś skałki może nadające się do trialu?

Grzesia the boB'a moge już też potwierdzić, właśnie zwiozłem jego nowy rower na chatę.

Biorę ze soba komplet kluczy więc moge na miejscu komus w potrzebie na szybkiego mały serwisik zrobić przed całą akcją: typu naprostować koło ustawić hamulce czy przerzutki, skasować luzy tu i tam (ale części zapasowych nie biorę więc cudów nie oczekiwać).

Jeśli ktos się jeszcze zastanawia a roweru nie ma to informuje że na miejscu jest możliwośc wypozyczenia takowych.

No i przypominam o zabraniu kasków i ewentualnie ochraniaczy.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 27 sty 2008, 17:37 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

a jak ktoś nie ma kasku i super roweru - to co????
bo pewnie byłoby więcej osób chętnych na tą wyprawę, ale skutecznie je wystraszacie - mnie również!!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA