ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

doba ma 24h, a ja mam i tak...

czas na wszystko, nudze sie, wiec skrocmy do 22h to i tak za duzo
1
4%
tyle czasu tyle ile trzeba
5
22%
swoj notes... rzeczy do zrobienia i rzeczy jeszcze nie zrobione, wiec biore te 2h gratis :)
17
74%
 
Liczba głosów : 23

KobietaPostNapisane przez lucy » 14 mar 2008, 12:37 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

..czy zdobyc znaczy miec dla siebie? czy zdobyc znaczy zabrac komus?
Choc do powyzszych teoretcznych pytan mozna by zakwalifikowac: zdobycie pucharu [temat - sport], zdobycie odpowiednich spodni podczas sezonowej wyprzedazy [temat - shoping]. Ale zaczepiajac sie poraz kolejny szczytow [temat - podroze], czy tez innych obiektow, to raczej slowo zdobyc jest zdecydowanie pojeciem wzglednym, powiedzialabym symbolicznym, chyba ze.. wykupisz ten teren i obgrodzisz kolczastym drutem, wowczas jest Twoj. Ale tylko teoretycznie, bo zawsze znajdzie sie ktos, komu drut kolczasty nie stanie na przeszkodzie [temat - Jolly+druzyna :grin: ].

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 mar 2008, 15:27 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

oj bylo super dla nas nie ma ogrodzenia do przejscia wszystko zdobedziemy.... ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 14 mar 2008, 17:02 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

ok juz nic nie pisze :-D

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 14 mar 2008, 22:20 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

Delikatnie odbiegliscie od tematu :-D :-D :-D
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 14 mar 2008, 22:41 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

..wiec vanwaestel'u - powracajac do tematu, bylabym sklonna sie podpisac za wnioskiem o przyznanie 2 lub wiecej godzin, pod warunkiem Twego uczestnictwa w niedzielnym wyjezdzie :grin:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 15 mar 2008, 06:43 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

zdecydowanie potrzebne mi sa 2 godziny dluzej, na spanie... oj tak.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 16 mar 2008, 07:04 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

ja przeciez zawsze z wami uczestnicze w tych dodatkowych dwoch godzinach, ktore zazwyczaj przeznaczam na kierowanie (auta) z wami, a moze wami... sam juz nie wiem. zawsze dzien wczesniej ustalam kierunek i miejsce spotkania. siadam za kierownica z samego rana i skrecam kilka razy po miescie, zebyscie mogli trzasnac sobie drzwiami srebrnego samochodu. podkrecam muzyke, wlaczam gepeesa i w droge... pozniej staram sie nie burzyc waszych zakreconych mysli co do kierunku marszu i pocichu umykam w swoj swiat, dajac tym samym szanse na rozpoczecie waszej wyprawy. druzyna radzi sobie wysmienicie, co moge wywnioskowac z waszych opowiadan! tymczasem moim kompanem, gdzies gdzie indziej, jest wiatr. to co nas laczy to czas, czas na nastepna wycieczke. a to juz bedzie calkiem niebawem- tak sadze.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alicja23 » 16 mar 2008, 13:49 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

Jeszcze nigdy nie potrzebowalam tak bardzo ekstra 2 godzin jak teraz:)))Pomocy...hehe;) :grin: :grin: :grin:
Ostatnio edytowano 18 mar 2008, 23:53 przez Alicja23, łącznie edytowano 1 raz
Niebo mnie nie chce a piekło obawia sie,że nim zawładne...
Avatar użytkownika
Alicja23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 38
Dołączyła: 6 mar 2008, 11:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 16 mar 2008, 14:28 Re: ekstra dwie godziny w ciagu doby... poprosze!

2 godziny extra / 2 godziny mniej -- zalezy :P .. dzis moze troche mniej bo sie nudze jak ch*lera :P
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK